Надежда наш компас• 17 октября 2022
Валютна карта приватбанку
Підкажіть, у кого таке було: я відкрила валютну карту в доларах (інтернет-карта), мені надіслали на неї долари. При спробі замовити гроші на відділення приват пише, що я можу зняти не більше 0 доларів - це шо за фігня? вони мої гроші не бачать? ці потрібно отримати пластикову карту, а не віртуальну?
рятуйте, бо додзвонитися до оператора важче, ніж в бункет путлєру
Дама с собачкой• 17 октября 2022
Ви вивели ці гроші на карту? Мені теж надсилалм валюту, але платіж зарахувався гривнями на гривневу картку
Надежда наш компас
• 17 октября 2022
Ответ дляДама с собачкой
На валютній карті є гроші?
є, вся сума, що мені перевели, світиться на карті
Надежда наш компас
• 17 октября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
что ответили вам в техподдержке?
шо оператори заняти і маю поставитись до цього з розумінням. А бот не розуміє, чого саме я від нього хочу
Грушки-яблочки• 17 октября 2022
Пластикова картка не потрібна.
Спробуйте без попереднього замовлення піти в банк. Я зазвичай попередньо не замовляю.
Щоправда, не завжди є валюта у відділенні, то вони кажуть коли прийти
Живчик-счастливчик• 17 октября 2022
Как минимум гривнами по курсу вам тосно выдадут, остальное спрашивайте в отделениях
Tory.Target• 17 октября 2022
В мене така сама зараз ситуація. Гроші на картці ж, але при замовленні пише, що на картці 0.
Надежда наш компас
• 17 октября 2022
Ответ дляTory.Target
О, то може якійсь збій в приваті? просто я роблю це вперше та турбуюсь, шо щось зробила неправильно
Живчик-счастливчик• 17 октября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
У привата красными буквами возле валютных карт написано, что есть ограничения сейчас - идите в отделение.
Жерица ночи• 17 октября 2022
Откройте в привате не интернет-карту, а digital карту в долларах, переведите на нее, и тогда уже сможете заказать валюту в банке. Правде еще какой-то процент потеряете при этом