Я шалунья• 18 октября 2022
У вас відмінили осінні канікули?
Нам сьогодні повідомили ( Київська область), що осінніх канікул не буде зовсім, будуть довгі зимові....
Цікаво,чому, якщо освітній процес не переривався.
Раз одела не бу• 18 октября 2022
Ответ дляКороль дивана
Скоро і такої не буде
Репетиторы 🤷♀️.. в принципе так сейчас у старших классов и есть .. только в фонд класса не сдам и за гос школу пожалуй прекращу платить .. Смысл (
Король дивана• 18 октября 2022
Ответ дляРаз одела не бу
Якщо не буде тепла і світла, і почнеться виживання, то не до репетиторів буде.
Настасья Пицун• 18 октября 2022
Ответ дляЯ шалунья
І я так вважаю.
Не знаю в кого, що не проводиться . В дитини (3 клас) по 2-3 уроки дистанційно і 2 задають на самоопрацювання( читання, ядс, творчі дисципліни)
Усе вчиться і проводиться, хоч зараз і дистанційно.
З четвергах сильне похолодання,так зо економія сумнівна. Опалення все одно треба включати
У моей по 6-8 уроков и на домашку проекты-презентации. Учебники онлайн. И все уроки проводятся, разве что в тревогу передышка, некоторые учителя дают на контрольную 20 минут и ее не волнует, тревога или не тревога.
Я шалунья
• 18 октября 2022
Ответ дляКороль дивана
Моя теж в 3 класі, навчання тиждень онлайн тиждень офлайн. Коли онлайн, то всі уроки проводяться, і фізкультура і образотворче з трудовим навчанням, і музика. Це напевно від керівництва школи залежить.
За наказом МОН або 2 уроки по 45 хвилин, або 3 по 30, або 4 по 15.
Ми самі обрали 2 по 45 , інколи 3 по 40
Король дивана• 18 октября 2022
Ответ дляЯ шалунья
Ми самі обрали 2 по 45 , інколи 3 по 40
Можна спитати в якій ви області?
Я шалунья
• 18 октября 2022
Ответ дляНастасья Пицун
Капець. У нас поки молодша школа і адекватна вчителька, а раніше теж спішила, як гонча і купа домашки понад норми.
ТрубоДурочка• 18 октября 2022
Киев, нам пока такого не говорили. Вчера учительница сказала, что осенние каникулы начнутся просто на одну неделю позже
Я шалунья
• 18 октября 2022
Ответ дляКороль дивана
Можна спитати в якій ви області?
Я у старпості писала - Київської
Чтооооооооооо?• 18 октября 2022
автор, какой город
переживаю, потому что уже западную запланировали на каникулы
Я шалунья
• 18 октября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
автор, какой город
Київська область
Я шалунья
• 18 октября 2022
Ответ дляКраля-Галя
На початку жовтня ще казали, що будуть. Зараз хз
Та нам ще вчора вчитель казала, що з понеділка канікули
Чтооооооооооо?• 18 октября 2022
Ответ дляЯ шалунья
Київська область
Это такой секрет?
Я тоже Киевская обл -Вишневое
Настасья Пицун• 18 октября 2022
Ответ дляЯ шалунья
Ну у моей уже 5й класс. Это тяжело. С расслабона сразу в эту гонку.
Но дистанционку школа проводит на уровне, за что ей большое спасибо. Все карантины, минирования, вот 8 месяцев войны учеба прошла на ура.
Но тяжело однозначно.
Я шалунья
• 18 октября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Это такой секрет?
Я тоже Киевская обл -Вишневое
Бориспіль
Чтооооооооооо?• 18 октября 2022
Ответ дляЯ шалунья
Бориспіль
Спасибо..
Просто не исключено что многие так сделают...
Не любовница• 18 октября 2022
Ответ дляЯ шалунья
І я так вважаю.
В Києві вже увімкнули опалення у школах, вчора дітей чекали (
Я шалунья
• 18 октября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Спасибо..
Так. У нас теж були плани на канікули, дитина чекає..
Чтооооооооооо?• 18 октября 2022
Ответ дляЯ шалунья
и дети и родители....
Ща как дам• 18 октября 2022
Ответ дляКороль дивана
Это на ЗУ? У меня подруга учительница, она мне объяснила что это связано с кол-вом мест в убежище. То есть например убежище на 400 мест, а в школе 800 детей. В школе одновременно может находиться столько детей, сколько мест в убежище. Соответственно остальные на дист.
Я шалунья
• 18 октября 2022
Ответ дляЩа как дам
Ні, у нас теж так.
Король дивана• 18 октября 2022
Ответ дляЩа как дам
Так, причина така ж. Всі не поміщаються в укритті, тому тиждень одні ходять, тиждень інші.
Раз одела не бу• 18 октября 2022
Ответ дляКороль дивана
Тогда goodbye Ukrainian .. снова уедем 🤷♀️