Кусачая Я• 19 октября 2022

Хтось отримав виплату від Юнісеф за червень?

Заявку подавала 20.06. Виплат немає( на горячій лінії кажуть - проходить другий етап -чекайте. Мені не зовсім зрозуміло - як вони почали виплачувати за серпень…а червень досі ні.
Можливо це лише у мене так?
Серьезная баба• 19 октября 2022
Заяву подавала 16.06, 25.08 отримала смс, що моя заява на другому етапі і все. Грошей немає. Ще коли літом звонила, то казали, що 16.06 і 20.06 хто подавав заяви, то у них стався технічний збій, тому так довго.

Заикальница• 19 октября 2022
Ми в серпні подавали, 11 числа. Те саме кажуть - проходить другий етап
Заикальница• 19 октября 2022
Можливо, так довго перевіряють зараз, бо деякі не дуже чесно роблять, я знаю випадки, коли отримували дві виплати на одну родину.
автор Кусачая Я • 19 октября 2022
Ответ дляЗаикальница
Прикро. Бо ми чекаємо найдовше (червень перший серед виплат…і я так розумію зо за цей місяць виплат немає).
автор Кусачая Я • 19 октября 2022
Ответ дляСерьезная баба
Не дуже радісно
Вам телефонограмма• 19 октября 2022
Я в июне подала заявку. В августе получила деньги.
Я_и_моя_собака• 19 октября 2022
Так , я отримала, оформлювала в липні

неДоЖиру• 19 октября 2022
Теж ще не має виплат за липень (((
автор Кусачая Я • 28 октября 2022
Дівчата, буквально вчора отримала виплату на картку. Так що за червень дають вже!
Заикальница• 29 октября 2022
Ответ дляКусачая Я
Нам тоже пришли два дня назад.