То есть вы купили, не глядя, хотя вас предупредили, что обмена нет, а теперь надеетесь, что есть какой-то. волшебный универсальный способ уговорить продавца?)
Да, на картонкє, поки продавщиця прикриває вєтхим покривальцем. Історії з дитинства 😄
На ринку, давно вже не картонки. І краще по розміру з ринку, ніж без примірки : то велике, то мале, то рукав короткий, то виточки не на місці, а часто щей якість така, що бачивши в живу ніколи б не купила.