Рву и мечу• 19 октября 2022

Дорога до себе

Якщо не має можливості піти до психолога, але є бажання знайти себе, знайти відповідді на питання, що турбують. Загоїти свої душевні рани. Що вам допомогло? Може книги? Які? Що ви робили?
КвартираЧья• 19 октября 2022
записалася до психолога

Дайте подуться• 19 октября 2022
’К себе нежно ’ Легка, зрозуміла, не нудна книга
автор Рву и мечу • 19 октября 2022
Ответ дляДайте подуться
Дякую
Дайте подуться• 19 октября 2022
Ответ дляРву и мечу
Дякую
На здоров´я. І ще мультик ’Душа’ сподобався.
автор Рву и мечу • 19 октября 2022
Ответ дляДайте подуться
Бачила)
Чтооооооооооо?• 19 октября 2022
Брайан Трейси «Достижение максимума»
Marusia.• 19 октября 2022
Психологи - до дупи.
автор Рву и мечу • 19 октября 2022
Ответ дляMarusia.
Психологи - до дупи.
Не допомогли Вам?
ДолькиКабана• 19 октября 2022
Слухаю відео на ютюбі - Сатья, Лабковский, Марк Бартон

Веснушка• 19 октября 2022
Ответ дляДолькиКабана
Ну таке, це коли в тебе все гаразд, ти успішна, красива, молода, але от в душі бардак. А якщо ти звичайна середньостатична жінка, то їх поради не працюють.
ОливьЕЖечка• 19 октября 2022
Я с другой стороны Вашей проблемы. Не могу представить, что психолог может мне рассказать нового о жизни.
автор Рву и мечу • 19 октября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
В чомусь маєте рацію
Дайте подуться• 19 октября 2022
Ответ дляРву и мечу
Бачила)
Тільки не читайте подібну літературу, як художню. Кілька сторінок, зупинились, проаналізували, все зрозуміли, якщо треба записали. Крім того це не панацея і не методичка, як діяти. Проблеми після прочитання книги різко не зникнуть.
Marusia.• 19 октября 2022
Ответ дляРву и мечу
Не допомогли Вам?
Дорога до себе це:
Свідома самотність
Фізична праця продуктивна
Розвиток критичного мислення
Допомога молодшому або нужденному (іноді)
Відтворення та аналіз життєвих моментів, коли ви, на ваше сприйняття, були щасливою;
Дайте подуться• 19 октября 2022
Ответ дляMarusia.
Психологи - до дупи.
А дупа до психологів
Дайте подуться• 19 октября 2022
Ответ дляВеснушка
Звичайна середньостатистична жінка і молода і красива
І хай тільки хтось посміє заперечити
Иванка Бур• 19 октября 2022
Зараз дуже багато інформації, шукайте відео, щоб саме вам подача зашла. Головне, щоб це був проф. спеціаліст, а не про ресурсність, і т.п
Иванка Бур• 19 октября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Психологио жизни и не должен вам рассказывать)
Дайте подуться• 19 октября 2022
Ответ дляMarusia.
Дорога до себе це:
Свідома самотність
Фізична праця продуктивна
Розвиток критичного мислення
Типу як кіно з Джулією про їсти, молитися...?

автор Рву и мечу • 19 октября 2022
Ответ дляДайте подуться
Гарне кіно
Marusia.• 19 октября 2022
Ответ дляДайте подуться
Ні, то казка якась. Та й сюжет приторний примітивний. В житті все суворіше.
Дайте подуться• 19 октября 2022
Ответ дляMarusia.
А підкажіть по пунктам. Про свідому самотність - це про мені самій комфортно чи про відгородитися від всіх і працювати над собою?
Marusia.• 19 октября 2022
Ответ дляДайте подуться
Тільки на одинці з собою можна зрозуміти хто ти є. Пожити декілька років на самоті, не від кого не залежати, не підлаштовуватись під когось іншого, не терпіти те, що вам не подобається. Робити справи, в яких ви бачите сенс.
Дайте подуться• 19 октября 2022
Ответ дляMarusia.
А сім´ю куди подіти? Ех, до дупи...)))
Marusia.• 19 октября 2022
Ответ дляДайте подуться
А сім´ю куди подіти? Ех, до дупи...)))
Все це звичайно робиться до сім’ї. А як можна будувати сім’ю не пізнавши себе, свій потенціал? Що діти в вас побачать, якщо мати сама собі ради дати не може? А вони все відчувають.
Дайте подуться• 19 октября 2022
Ответ дляMarusia.
До сім´ї в мене таких проблем не було Думала, що я вже всьо знаю і вмію і багіня))