соева-сысоева• 20 октября 2022
Длинная теплая легкая куртка на +5+10 существует? Непромокаемая еще лучше
соева-сысоева
• 20 октября 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Да, много. Юникло, Маунтейн, НМ и т.д
а что такое Маунтейн?
в HM смотрю не ясно теплое оно или нет, а Юникло те что пуховые так себе по теплу
соева-сысоева
• 20 октября 2022
Ответ дляБокс-орун
На мені зараз така 4F ,ідеальна,там є і інші кольори
ніколи не чула про цей бренд...тепленько вам?
tanya210587• 20 октября 2022
Ответ дляБокс-орун
’А є у вас силка?Де можна такі придбати
Бокс-орун• 20 октября 2022
Ответ длясоева-сысоева
Це польський одяг ,дуже якісний,задоволена абсолютно всім що там купую,собі дітям і чоловікові. На мені зараз,ще кофта тепла цьогож бренду,спортивна на флісі,то мені в + 10 навіть жарко. Сам плащ тоненький,мембрана 8000
Бокс-орун• 20 октября 2022
Ответ дляtanya210587
’А є у вас силка?Де можна такі придбати
4F.com.pl ,або на польському алегро, я купую через додаток, там ще -5 від ціни,частенько коди зі знижками,чекаю на чорну п´ятницю,мають дати -40 на все
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 20 октября 2022
Ответ длясоева-сысоева
а что такое Маунтейн?
А какая вам на +10 надо?
Вы же температуру указали
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 20 октября 2022
Ответ длясоева-сысоева
а что такое Маунтейн?
Вот