Брюльтик• 21 октября 2022

Хелп, фарба для волосся потрапила на пальто((

Чим вивести?
Тюрюнь_Тюнь• 21 октября 2022
нічим

Обнемашечка• 21 октября 2022
Видалити фарбу з одягу відразу після забруднення можна сумішшю рівних частин бензину (очищеного), ацетону, скипидару. Нанесіть розчин на пляму на годину, потім зітріть забруднення чистою тканиною. Виперіть в машинці.
Тюрюнь_Тюнь• 21 октября 2022
Ответ дляОбнемашечка
це про яку ви фарбу говорите? якщо там є окислювач то воно ж не допоможе.
забиякина• 21 октября 2022
Є серія плямовивідників Dr.Beckmann - вони там є від різних видів забруднень. Я купувала від кулькової ручки та від мастила - працюють чудово. Подивіться що з них є найближчим до вашої фарби. Я на розетці брала. https://rozetka.com.ua/ua/pyatnovivoditeli-otbeliv...
Brovalia• 21 октября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Правы абсолютно) ходила сейчас на мелирование, мастер попросила снять кофту) боялась испортить ее...
Другой мастер мне испортила, брызги попали и все...
ЗлойанОним• 21 октября 2022
Ответ дляОбнемашечка
самой не смешно?