100pudov• 2 часа назад

Подруга постійно змінює формат наших зустрічей. Це я занадто вимоглива чи просто

Хочу почути погляд зі сторони.

Є подруга (кума), з якою дружимо багато років. Вона хороша людина, але останнім часом я все частіше ловлю себе на думці, що не хочу з нею близько спілкуватися.

Не через одну сварку, а через повторюваний сценарій.

Наприклад.

Минулого року святкували день народження на базі відпочинку. Ми знімали будиночок навпіл. У процесі вона запросила свою подругу.ю на ночівлю. Уже при ній запитала мене:

— «Ти ж не проти, щоб вона залишилася?»

Відмовити в такій ситуації було практично неможливо.

У результаті кума спала зі своєю донькою, а мене поклали спати з цією жінкою і моєю донькою. До самої жінки претензій не маю, але для мене це було порушенням особистого простору.

Цього року друзі дитинства запросили нас на риболовлю. Я думала, що збереться наша давня компанія. Але кума знову захотіла запросити ще одну свою знайому з її одруженим коханцем.

Я написала, що для мене це вже інший формат. Відповідь була приблизно: «Та вони класні».

І так відбувається майже завжди.

Ще був день народження похресниці, де її гості почали розповідати, який «огидний Київ», як тут усе погано, а одна з них дозволяла собі дуже дивні висловлювання про війну, мовляв і кацапів їй теж шкода, гинуть біднасенькі, як і наші. Я не стала сперечатися, бо це було дитяче свято.

У мене складається відчуття, що коли наші побажання не збігаються, реалізується майже завжди її варіант. Вона не зла людина, але ніби не бачить проблеми в тому, що змінює формат домовленостей або ставить інших перед фактом.

Зараз я вже не хочу їхати на спільні поїздки, ночівлі чи великі зустрічі. Думаю, що максимум — привітати окремо або зустрітися один на один.

Мені цікаво почути думку зі сторони.

Це нормальна причина поступово дистанціюватися від людини? Чи я просто занадто болісно реагую на такі речі?
ШанельКуКу• 2 часа назад
откуда скопипастила?

Я Вас не боюся• 2 часа назад
Вам главное ваш комфорт, не хотите не ходите. То, что вы согласились спать с чужой тёткой в одной кровати на голову не налазит.
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляШанельКуКу
откуда скопипастила?
Вас дивує, що хтось може звʼязано викладати думки?
ШанельКуКу• 2 часа назад
Ответ для100pudov
так
Карамбулкул• 2 часа назад
А ви про це говорили?
Донька подруги• 2 часа назад
Вам не комфортно, так не общайтесь. Возможно вашей куме тоже с вами не сильно весело, но она не знает как вам об этом прямо сказать и потому приглашает ещё людей. Или просто такой человек, которому нравятся большие компании...
Если вам от этого не комфортно скажите открыто, без обвинений и возможно общение само собой сойдёт к минимуму.
Скляна миша• 2 часа назад
Ответ для100pudov
Связно изложенные мысли не обязательно целой простыней вываливать, если можно обойтись парой предложений
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не знайшлась, що відповісти і як відмовитися.
Я теж була обурена ситуацією.
Хотіла поговорити після подорожі. Але у подруги тяжкі особисті обставини - складне розлучення.
Я не стала зʼясовувати стосунки бонусом. Пожаліла її.
Ондатрова шуба• 2 часа назад
А чего вы согласились спать с ее подругой?

Дама-мадама• 2 часа назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Удалено администрацией...
Скляна миша• 2 часа назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Это будет отдельная история про неожиданное эротическое приключение и исследование собственной сексуальности.
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляОндатрова шуба
Подруга перебрала з алкоголем.
Поводилася із викликом.
Я не стала спорити і загострювати все.
Дуб береза• 2 часа назад
Ответ дляСкляна миша
крестик справа. нормотипичный взрослый знает это без подсказок
Скляна миша• 2 часа назад
Ответ дляДуб береза
Ещё одна психологиня ворвалась в чат
автор 100pudov • 2 часа назад
Ответ дляСкляна миша
Тут 200-300 слів)
Це подужає і другокласник)
вАлнуюся сильнА• 2 часа назад
Ответ дляШанельКуКу
откуда скопипастила?
Чатик джипити ?
Дуб береза• 1 час назад
автор, вы наверное мололенькая).
с возрастом понимаешь, что для подобных фокусов два раза это много.
поняли, что по- разному видите вещи и это уже не доставляет радости/ удовольствия/ не имеетт адекватного обьяснения: спасибо- до свидания.
я бы на скандал не шла. но перестала бы вообще в этом цирке участвовать.
разговоры разговаривать тоже нет смысла. я не доктор и не учительница. взрослых не учу и не лечу
ШанельКуКу• 1 час назад
Ответ длявАлнуюся сильнА
Чатик джипити ?
как вариант
Звезда в шоке• 1 час назад
Ответ для100pudov
если подруга-норрм, если знакомая сказала бы ротиком

ЛижТолько• 1 час назад
Э нет..со мной так один раз поступили , больше они меня не видели. Правда то не совсем друзья были. С близкими подругами всё чётко,мы уважаем друг друга.
Скляна миша• 1 час назад
Ответ для100pudov
Тут 200-300 слів)
Це подужає і другокласник)
Пані - вчителька
Щас ухожу• 1 час назад
Ответ для100pudov
Подруга перебрала з алкоголем.
Поводилася із викликом.
Я не стала спорити і загострювати все.
Тим більше. Спати з бухою чужою бабою - це за межею розуміння)
Красавица писяная• 1 час назад
Ответ для100pudov
Подруга перебрала з алкоголем.
Поводилася із викликом.
Я не стала спорити і загострювати все.
Ще й з п´яною чужою тіткою. А якщо б вона блювала ?
автор 100pudov • 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Був вибір: або з бухою подругою або з тверезою чужою жінкою)
автор 100pudov • 1 час назад
Ответ дляДуб береза
автор, вы наверное мололенькая).
Мені 38
Щас ухожу• 1 час назад
Ответ для100pudov
А, ваша подруга перебрала) Я думала, подруга подруги) По темі - якщо вам щось не ок, то будь-яка причина обмежити спілкування нормальна
АгатаХристя• 1 час назад
По поводу домика, она конечно не права.
В остальном, Вам надо свыкнуться с мыслью, что подруга не Ваша собственность. Помимо Вас, у неё появляються ещё друзья. Если Вы этого не приемлете, то пути Ваши разошлись.
Рыбалка, это же не личная встреча тет а тет, это компания. Вы ревнуете.
Анчо Ус• 1 час назад
Все нормально. Ви маєте право на свій вибір і думки
Зоряний Шлях• 1 час назад
Ответ для100pudov
Подруга перебрала з алкоголем.
Поводилася із викликом.
Я не стала спорити і загострювати все.
Пока Вы молчите это будет продолжаться. Или прекращайте общение или терпите или не молчите.
- Маш ты не против?
- Валя, я против. Планировалось то-то и то-то и именно на это я рассчитывала.
Радикальная• 1 час назад
Ответ для100pudov
А чому її подруга сама з нею не лягла спати?