Я тут Живу• 21 октября 2022

Бойлер краще Гореньє чи Атлантік?

Заплуталася, був Гореньє із мокрим теном, чи є сенс у сухому?
я Кукарача• 21 октября 2022
Горенье

Куколка-мяуколка• 21 октября 2022
У нас Горение с 2 тенами. Один сухой, один мокрый. Работает на экономрежиме. Мне нравится.
Машка-замарашка• 21 октября 2022
Главно не бетире квадратные
Сірничок• 21 октября 2022
Беріть тільки Атлантік. У нас 15 років пропрацював і ще робочий. А потім захотілось красивого біленького, купили Бош, через два роки зламався….
автор Я тут Живу • 21 октября 2022
Ответ дляя Кукарача
Горенье
У попередніх темах часто радили Атлантік, прийшла в магазинах за ним чи Гореньє, продавці запитали хто вам сказав, що Атлантік хороші, взагалі. Заплуталася
автор Я тут Живу • 21 октября 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Модель не підкажете? Гореньє 8-10 тис, є дешевші фірми, може, є сенс зекономить і взяти вдвічі дешевше
автор Я тут Живу • 21 октября 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Главно не бетире квадратные
Ні, не буду, мені форма не підходить
Прячусь от Всех• 21 октября 2022
Атлантик это чисто украинский бренд (псевдофранция), я бы брал Горенье. Работать может нормально любой бренд, но атлантик это типа как First и Saturn, наши предприниматели отечественные марку регистрируют в европе, заказывают в китае на заводе с своими наклейками, если оно по цене выгодно, то можно брать, если по цене как европейские известные бренды, то лучше брать европейские известные бренды
автор Я тут Живу • 21 октября 2022
Ответ дляСірничок
Читала ваш відгук у попередній темі, сьогодні у магазині озвучила їм ваш коментар)

Сірничок• 21 октября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
В якій темі? Я про бойлер вперше пишу.
Прячусь от Всех• 21 октября 2022
Главное берите квадратные, у нас хотпоинт аристон квадратный, уже 8 лет работает, выглядит идеально по дизайну, круглые бочки это для села в подсобку ставить уродство((
автор Я тут Живу • 21 октября 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
Дякую за такий відгук розгорнутий! А що скажете за фірми IQ Tem та Термекс, не ризикувати чи свої середні 6 років відслугують?
автор Я тут Живу • 21 октября 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
А вище коментар, навпаки
автор Я тут Живу • 21 октября 2022
Ответ дляСірничок
В якій темі? Я про бойлер вперше пишу.
Значить, ви не одна)
ЭмчЭндЭм• 21 октября 2022
У меня два атлантика лопнули на сьемной квартире хозяйский и тот что купили на замену. Горенье в новой квартире стоит спокойно 3 года.
автор Я тут Живу • 21 октября 2022
Ответ дляСірничок
Може, ви забули?
завжди_посміхаюсь• 21 октября 2022
Атлантік пропрацював 14 років без чисток,тримав 3 дні теплу воду,проблем не було
Зараз Горенья-через рік замінили тен,згорів.....і проблеми то капає,то не швидко нагріває
Шкодую що взяли горенью
Прячусь от Всех• 21 октября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Це щось невідоме, думаю або китай звичайни чисто, або можливо з реєстрацією бренда в європі чисто для довіри клієнтів. В загалі воно усе в залежності як пощастить, може китай працювати, а бренд відомий вийти з ладу швидко, а може й навпаки, просто якщо ціна в різниці не велика, то я б точно брав відомий європейський бренд. Термекс звучить як ураїнський бренд, але знаючи що в нас майже нічого не виробляють, то просто в китаї на заводах загальних замовляють вироб і на нього назву свого бреду наносять.
Полтавська галушка• 21 октября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Автор, у мене в квартирі Гореньє на 80 літрів, на дачі Атлантік на 200. Обидва хороші. Єдине, що Атлантік у мене старий вже і там не було вбудованого регулятора - тому весь час гріє воду (зараз просять економити, а відключити його немає можливості). Треба викликати майстра і встановлювати цей регулятор.

автор Я тут Живу • 21 октября 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
Сказали Китай і то, і то
А по тену що скажете, є сенс у викладанні у сухий?
автор Я тут Живу • 21 октября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Це важливо, у нас теж був регулятор, вбудований не розглядаю
БоХатая• 21 октября 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
Это не украинский бренд, надо смотреть страну производителя.
Прячусь от Всех• 21 октября 2022
сухий краще, на ньому кальцій безосередньо на нього не відкладаєтся.
БоХатая• 21 октября 2022
А по поводу срока службы... я заметила, что многая техника, купленная 15-20 лет назад прекрасно работает до сих пор, а последние 5-7 лет все на короткий срок службы.
Невыгодно производить долгоработающие товары, надо чтоб люди покупали-покупали-покупали...
Сливочная пенка• 21 октября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Термекс брали двічі. Так і є, шість років і починає просочуваться краплі води, бак не витримує і тече.
Другий раз купили саме його, бо нам підходить по габаритам саме така модель. Вбудован у шафу у ванні
Фрося_Бурлакова• 21 октября 2022
У меня на даче Юниор ( Аристон). Хороший бойлер, я довольна ним.
автор Я тут Живу • 21 октября 2022
Ответ дляБоХатая
Так і є
Продавці так і кажуть, не порівнюйте якість що буда багато років назад
Фрикаделька• 21 октября 2022
У меня Атлантик, 80 литров.
3 человеку немного не хватает воды.
Но мне больше кажется, что бывает вечером слабое напряжение, и он чувствителен к этому.
Чтобы все норм приняли душ, то нужно на максимум ставить.
Как у некоторых стиралки отказываются работать.

Когда выбирала, то тоже думала между Горенье и Атлантик. Мне нужен был узкий слим. В магазинах все были за Горенье.
В нете по-разному.
Фрикаделька• 21 октября 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Так і є
Так и есть. Нужно искать отзывы тех, кто купил пару лет назад, не больше 4-5 лет.
Играюся• 21 октября 2022
У меня горение на старой квартире, лет 15 уже, а атлантик на новой, 3 года.
Сейчас Атлантик.