Лорка-хлорка• 24 октября 2022
Порадьте, де замовити теплі штани на флісі
Потрібні теплі штани на флісі для підлітка і для чоловіка. Щоб не найдорожчі, але і щоб пристойна якість була, щоб не покатались. Знаю, що в Staff гарна якість, купила костюм чоловіку там, реально класна якість і теплий, але худі носить, а штани носить дочка, бо виявились малі! І дивлюсь, що в них до xl тільки і той xl реально як м практично. В К&S брала собі костюм - теж гарна якість, не катається, але окремо штани не продають. Де ще глянути замовити норм спортивні штани на флісі?
Все возможно• 24 октября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Глянула - нема таких
Там є лижні штани і спортивки з начосом
Лорка-хлорка
• 24 октября 2022
Ответ дляВсе возможно
Там є лижні штани і спортивки з начосом
Таких моделей, як я шукаю, нема
Мая твая не панимать• 24 октября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Таких моделей, як я шукаю, нема
Так вы хоть покажите, что ищете, а то не совсем понятно.
интайм_не_предлагать• 24 октября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Глянула - нема таких
Некст. Там точно есть. Я покупала и в прошлом году для мужа, и в этом году для себя, просто брала размер XS)
интайм_не_предлагать• 24 октября 2022
Покупала такие, только в разных цветах. Стираются и носятся отлично, никаких катышков.
Лорка-хлорка
• 24 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Та просто звичайні спортивні на флісі, як в костюмах з худі, нічого такого
Лорка-хлорка
• 24 октября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
О, в цих класна ціна! А на флісі - 3600(
интайм_не_предлагать• 24 октября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Они изнутри тоже немного пушистые. Качество хорошее. При выборе цвета обязательно смотрите состав, он может отличаться. И есть ещё такие же, но с резинкой внизу. Выбирайте, какие вам нужны. Как тут пишут ’рекомендую’) Ну если, лучше не найдете)