Люсильда.ua• 25 октября 2022
Без світла і води я вже якось пристосувалася. А от без тепла не готова.
Є велика вірогідність, що й опалення можуть віялово відключати .
До речі, нам ще і не включали. Хоч у сусідніх районах є. Київ. Пока більш-менш терпіти можна. Але прогнози на зиму мене починають лякати...
Підтримайте добрим словом! Які Ваші оптимістичні плани? Дякую за розуміння. Зараз це одна з основних тем, яка мене сильно хвилює.
Чашечка чая• 25 октября 2022
Оптимизма сильного нету. Но лучше одна зима без света и тепла, чем с рахой
МельничукОля• 25 октября 2022
В нас якщо відключать газ, то є камін, а на вулиці пічка. Все буде добре.
НимогуПридуматьНик• 25 октября 2022
Без канализации и воды в городе очень сложно выжить. Дом в селе нужно искать
Ответ дляЧашечка чая
От і я на це налаштовуюсь. Але, як кажуть, очікування смерті, гірше за саму смерть...
так і з цим теплом.
interior_designer• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю море
Своє опалення. Давно включили вже
Мы за вас рады
Люблю море• 25 октября 2022
Ответ дляdabby2007
Мы за вас рады
А я як рада. Що незалежимо хоч у цьому
они вещают для всего народа, простых граждан.
сами же будут и с тёплом и электричеством в любом случае.
как надоел этот цинизм и что нашими жизнями, судьбами распоряжаются.
это какой то бесконечный кошмар, игра на выживание нас и наших детей.
автор, я как и многие, надеюсь, что все будет более-менее хорошо, война закончится до реального холода.
но надежда.. может быть просто обманщицей
Люблю море• 25 октября 2022
Ответ дляagata116
на 12 годин вистачає акумулятора до котла.
є генератор.
І в нас так само. Правда, світла ще ні разу не відключали
interior_designer• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю море
А я як рада. Що незалежимо хоч у цьому
На вашем месте я бы тихонько радовалась. Не нужно раздражать людей
Люблю море• 25 октября 2022
Ответ дляagata116
я читала, що газ теж можуть відключати, ге знаю чи правда.
Неправда. Яким чином
Люблю море• 25 октября 2022
Ответ дляBigSize_
Ну оно тоже без электричества не работает))
То ставьте источник бесперебойного питания
viktoria141178• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю море
Що без світла? Газове опалення
Так котел без электричества не запустится😫
Ответ дляcoloritka
Без світла?
У меня за містом (там теж як варіант можна взимку перебувати, так до війни і жили) котел газовий працює лише, коли є електрика. А зараз через кожні 4 години її вимикають. Тобто двічі на добу стабільно не буває. Іноді навіть тричі. Зараз вистачить 4 години прогріти будинок. В в морозні дні цього не достатньо. І вода там відразу знакає. В місті хоч поки в моєму районі не було тривалих відключень з водою.
Люблю море• 25 октября 2022
Ответ дляBigSize_
А если газ начнут отключать? ((
Вы хоть представляете, как он идет в трубах то