Перловая Кашка• 25 октября 2022

Как вам такая сумка в черном цвете?

Девочки, как вам такая сумка в черном цвете? Стоит ли брать. Нужно купить сумку классику. Эта модель на фото натуральная кожа, производитель
Италия.
Форс мажор• 25 октября 2022
Мені це більше ретро, а не класика. Я думаю, це через застібку, вигляд а-ля саквояж. І ще не зрозуміло, який розмір у неї. По відчуттям - дуже велика. Як на мене - специфічна сумка , у звичайний повсякденний гардероб пересічної жінки важко вписати. Ціна якась низька як для великої шкіряної сумки. Ще й з Італії.
автор Перловая Кашка • 25 октября 2022
Ответ дляФорс мажор
Дякую за вашу думку👌
Tianroka• 25 октября 2022
Ответ дляПерловая Кашка
2500 гр. Сейчас по акции.
По акции? Умеют продавать, молодцы))