Віддам за вашу пересилки тільки новою поштою
І сережки і окуляри нові
Сережки англійська застібка, довжина 5 см (для мене виявились довгі і важкі) фурнітура позолота 24к
Окуляри
Основная оправа компьютерные линзы, две оправы солнцезащитные на клипонах / магнитах,крепятся на основную( одна квадратная, вторая кошечки. Материал пластик TR, линза основной оправы «блю блокер», линзы на клипонах поляризационная защита UV 400
Степень затемнения clip-on - 3N
Размер 54-16-145
Вместо одних очков целых три!
І сережки і окуляри нові
Окуляри
Степень затемнения clip-on - 3N
Размер 54-16-145
Вместо одних очков целых три!
Жена_КотораяСтена• 25 октября 2022
Ответ дляТриАна
І сережки і окуляри?
Если можно. Кроме квадратных очков
Гладковыбритый шишун• 25 октября 2022
Цікаво, чому сережки віддаєте? Вони патріотичні в завжди актуальні
Гладковыбритый шишун• 25 октября 2022
Ответ дляТриАна
Написано в старості
Для мене важкі дуже і великі по розміру вони 5 см довжина
Вибачте, щось не догледіла