Перша на селі• 25 октября 2022
Дикая вонь канализацией из барабана стиралки
Кто сталкивался, что это может быть и чем чистить и что чистить?
Ангел-предохранитель• 25 октября 2022
Может надо почистить, видела тикток как налипает жижа с грязью за барабаном.
ЛюблюДевчонок• 25 октября 2022
Ответ дляПродавец овец
Где слив в канализацию нужен обратный клапан
Нафига?
Достаточно чтобы положение сливного шланга создавало гидрозатвор.
Ангел-предохранитель• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Нафига?
Девчата, вы настоящие сантехники
ЛюблюДевчонок• 25 октября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Девчата, вы настоящие сантехники
Ну, с ’девчатами’ вы переборщили.
Ник видали? Написано же просто ’люблю девчонок’))))
Советчица все знает)))
На_оба_рот• 25 октября 2022
Злоупотребление некачественными гелями для стирки вызывает липкий вонючий налет на обратной стороне барабана. Если прочистка фильтра и прогон на 90 с лимонкой вам не помогли, ищите зловонную жижу с внешней стороны барабана.
СиренаФеоктистовна• 25 октября 2022
Ви пролживаєте в багатоповерхівці чи в приватному будинку?
якщо приватний будинок то потрібно засипати в септик бактеріїі очищати машину після 50 прань,якщо багатоповерхівка,лимонну кислоту і ганяти на 90 градусів поки не очищеттся-це може бути біля 20 разів 🤦♀️тобто в холосту на 90 градусів із лимонною кислотою-це зараз накладно із відключенням електроенергії.
Щоб такого не було, потрібно знати яку воду вам подають і можливо потрібен пом’якшував води на майбутнє,також якісні порошки і по можливості мінімум користування ополоіскувачів,якщо додаєте ополіскувач додотклвл стате пюополіскувпння.
І завжди залишайте відчиненим барабан,або кошик для порошку.
Молчавочка• 25 октября 2022
1 таблетку для посудомийної машини закиньте в барабан і ввімкніть режим самоочищення. Добре відмиває все і нема запаху неприємного