Ася -8355• 27 октября 2022

Допоможіть будь ласка молитвою

Помоліться за мого чоловіка Василя уже 4 день із ним немає зв´язку він зараз знаходиться під Бахмутом.
leka_l• 27 октября 2022
Тримайтеся, молю Бога щоб з вашим чоловіком, та іншими нашими хлопцями все було добре. Мій чоловік був в травні в Луганській області, то бахмут був глибокий тил.
Майстерня домашнього текстилю• 27 октября 2022
+
Марта-f8fb• 27 октября 2022
+
Svitlo_• 27 октября 2022
+
So_so• 27 октября 2022
+
olga770• 27 октября 2022
+
автор Ася -8355 • 27 октября 2022
Ответ дляleka_l
А зараз там просто пекло.
leka_l• 27 октября 2022
Ответ дляАся -8355
А зараз там просто пекло.
Тоді пекло було золоте-гірське, а штаб бригади стояв в бахмуті. Ви в частину дзвонили?
автор Ася -8355 • 27 октября 2022
Ответ дляleka_l
Ні в мене навіть номера немає.
leka_l• 27 октября 2022
Ответ дляАся -8355
Ні в мене навіть номера немає.
Знайдіть в фб офіційну сторінку бригади, та напишіть в лічку. Я так робила, прес-офіцери відповідали.
CоffеёкSZefиркой• 27 октября 2022
маю Божий Лист. Можу вислати текст. Його добре мати дома, просто читати. Лежав в мене дома років 20, а як почалась війна почала читати. Сестра дада лист чоловіку своєму на фронт. З ним все Богу дякувати добре.
постою_послушаю• 27 октября 2022
Ответ дляАся -8355
А зараз там просто пекло.
Господи, спаси и сохрани Василия, отведи от него всякое зло, и пошли Ангелов твоих охранять его и всех наших ребят!
Автор, милая, держитесь. Просто страшно даже представить, что Вы сейчас чувствуете. Читайте 90 псалом и Молитву Кресту для мужа и Царю Небесный(молитва Святому Духу) чтобы легче было Вам.
Твари проклятые, скорее бы уже они убрались с нашей земли..
SaBllya• 27 октября 2022
Відправте боксерську перчатку в астрооберег, це безкоштовно
Sielo• 27 октября 2022
Господи, постав свій могутній щит над Василем і усіма нашими захисниками, хай вони повертаються живими і здоровими додому! Матір Божа, посвячуємо твоєму люблячому материнську серцю оберігати Василя і усе наше українське військо. Ісусе, довіряємо Тобі!
автор Ася -8355 • 27 октября 2022
Ответ дляleka_l
Їхня сторінка в фб не відповідає іще з липня місяця. А ті номери які нам давали наче контакт центр бригади постійно поза зоною.
автор Ася -8355 • 27 октября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Дякую за підтримку.
Annaximine• 27 октября 2022
Ответ дляАся -8355
Спробуйте завтра подзвонити до військомату. В них повинні бути контакти, або якісь відомості.
автор Ася -8355 • 27 октября 2022
Ответ дляAnnaximine
Дякую. Я навіть можу туди сходити він від нас знаходиться не далеко. Якщо в них дійсно єсть якась інформація.
sh.alena• 27 октября 2022
Ответ дляCоffеёкSZefиркой
Здесь напишите, пож!
CоffеёкSZefиркой• 27 октября 2022
Ответ дляsh.alena
Здесь напишите, пож!
CоffеёкSZefиркой• 27 октября 2022
Ответ дляsh.alena
Здесь напишите, пож!
ще третє фото. остання третя сторінка