Доктор Варвар• 27 октября 2022
Зимові чобітки ECCO UKIUK 2.0
Дівчатка, може, підкажете, в кого була така модель, чи вони комфортні, і чи на 23,2 см 36 розмір буде норм, не маломірять, чи зимові взяти 37 розмір
немає можливості приміряти в магазині(
Доктор Варвар
• 27 октября 2022
Ответ дляVIKYSIA
В 37 стелька 24см
дякую, а це саме для цієї моделі, чи взагалі?
Доктор Варвар
• 27 октября 2022
Ответ дляНе буду
В подьеме они узкие,берите с примеркой
немає такої можливості, нажаль(
Ответ для crystal
Я на 36 розмір носила саме 36 :)
Вони дуже теплі, але в них легко підслизнутися, нажаль
І не досить зручно вдягаються
Купувала по акції, витримали морози у лютому, свою функцію виконали
Але все ж мають невеликі недоліки
І не досить зручно вдягаються
Але все ж мають невеликі недоліки
Сейчас делают укиук с подошвой другой не скользящей как в первых моделях , у Автора вроде со скользкой подошвой
Доктор Варвар
• 27 октября 2022
Ответ для crystal
Я на 36 розмір носила саме 36 :)
І не досить зручно вдягаються
Але все ж мають невеликі недоліки
І не досить зручно вдягаються
Але все ж мають невеликі недоліки
не були замалі?
але я не планую туди носки товсті вдягати
так, трошки це і стримує, що там замочку немає та подошва здається слизькою
Не буду• 27 октября 2022
Автор у меня эта модель, купила 38 и отлично на мою ногу 37.
Это у меня единственная пара,которая не идёт размер в размер
Мой_ужин• 27 октября 2022
Ответ дляVIKYSIA
Не 23,5см?
Ні. 36,5 має 23,5 см устілку. У мене стопа 23,5см то добре це знаю. Літо, весну купую в розмір 36,5. Зиму беру +0,5см, 37розмір 24устілка. Якщо з ін сайтів заказую то 6,5-7
Доктор Варвар
• 27 октября 2022
Ответ дляVIKYSIA
ну на фото наче слизька підошва
знаєте, я запитала в продавця заміри, пише, що 36 розмір 24 см, а 37 - 25 см, але щось я дуже не впевнена в його замірах, вирішила тут ще спитати я, може, хто знається на цих моделях
ХикориДикори• 27 октября 2022
Автор, у мене такі. На мій 37 р.купувпла 37.
Дуже склизькі і тяжко взуваються. І це при тому, що в мене тонка нога без підйома.
Доктор Варвар
• 27 октября 2022
Ответ дляVIKYSIA
Вот такая подошва хорошая
а це в яких зимових моделях є, не підкажете?
Ответ дляДоктор Варвар
ну на фото наче слизька підошва
Подошва скользит , замеры у неё странные , просите фото стелек с линейкой
Аноним Секретарь• 27 октября 2022
Завжди зимове беру 37 на 23.5, там вам і дівчата про цю модель пишуть. Гарної покупки
Доктор Варвар
• 27 октября 2022
Чебуравлик• 27 октября 2022
О, мої чобітки, брала в минулому році 37р на мій 37р. Взуваються без проблем, нога вузька, але я їх не зашнуровувала туго. Сиділа в них в холодному магазині. За товсту підошву їх і вибрала))
Доктор Варвар
• 27 октября 2022
Ответ дляХикориДикори
Не полінувалась і поміряла устілку. 37 р. 24,5 см
така модель, як у мене, так?
дуже Вам дякую, але, бачите, така різна інформація
ХикориДикори• 27 октября 2022
Ответ дляДоктор Варвар
така модель, як у мене, так?
Так, такі як у вас.