Доктор Варвар• 27 октября 2022
Зимові чобітки ECCO UKIUK 2.0
Дівчатка, може, підкажете, в кого була така модель, чи вони комфортні, і чи на 23,2 см 36 розмір буде норм, не маломірять, чи зимові взяти 37 розмір
немає можливості приміряти в магазині(
Доктор Варвар
• 27 октября 2022
Ответ дляVIKYSIA
Какие-то древние модели
ну і ціна не дуже висока відповідно) але перша модель більш новішою виглядає, звичайно
Доктор Варвар
• 27 октября 2022
Ответ дляVIKYSIA
фото
дуже дякую Вам за поради, і всім дівчатка, хоча ситуація з розміром не дуже прояснилася😁в кого підходить 36 розмір, в когось 37
Марина Коваль• 27 октября 2022
Я купила Ukiuk 2.0 hydromax.
На літо завжди беру 36 розмір, зима - 37.
Нога в мене 23.1 см. Ці взяла 37, на носочок самий раз.
Брюлик в стразах• 30 октября 2022
Ответ дляМарина Коваль
Я купила Ukiuk 2.0 hydromax.
а не подскажете , смотрю дочке такие , голенище сильно широкое ?
Пушистая киска• 31 октября 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
Як для мене, то не широке.