Бочка порохУ• 28 октября 2022

Питання про походи в туалет кошеняти

4 міс. Коли сходить в туалет по великому, то невелика капля чи кусочок залишається під хвостом . Доводиться підтримати чи підмивати.
Як привчити його нормально ходити в туалет?
Любвиобильный бот• 28 октября 2022
Должен лизать
автор Бочка порохУ • 28 октября 2022
Підтирати*
Сеточка• 28 октября 2022
он сам будет вылизываться, когда еще чуть- чуть подрастет.
автор Бочка порохУ • 28 октября 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Должен лизать
З лотка вийшов і пішов.
А я не можу, бо думаю що воно десь відпаде по дорозі, коли він там надумає полизать
Любвиобильный бот• 28 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
З лотка вийшов і пішов.
Маленький ещё
Прыг-скок• 28 октября 2022
Я подмывала, минута дело, но у меня перс, в шерсти застревала, вокруг попки можно шерсть обстричь и проблемы нет.
автор Бочка порохУ • 28 октября 2022
Ответ дляПрыг-скок
Я не сижу вдома постійно.
Коли застаю цей момент витираю чи мию
Прыг-скок• 28 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Я не сижу вдома постійно.
Коли застаю цей момент витираю чи мию
Так и я не сидела, пришла, увидела под хвостом и в душ
Амели на мели• 28 октября 2022
Фу.
А у многих коты по столам. Вот с этими кусками каках
chaechka_• 28 октября 2022
Ответ дляАмели на мели
Фу.
А собаки,которым лапы не моют по чужому говну и харкачкам ходят-вот где фу
Пушкининиана• 28 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Я не сижу вдома постійно.
Коли застаю цей момент витираю чи мию
Краще протирати мокрою ватою чи тканиною.
Він тоді відчуває, що мокро, і сам допоможе.
З часом звикне
Але 4 місяці вже велике кошеня, мені дивно, чому йому ще потрібна допомога.
У якому віці забрали від кішки? Як правило, мама навчає.
автор Бочка порохУ • 28 октября 2022
Ответ дляПушкининиана
З часом звикне
Безхатько, люди підібрали і пристроювали. Ми взяли коли було 2,5. Коли вони їх підібрали не знаю
Эт вернячОк• 28 октября 2022
Ответ дляАмели на мели
Фу.
А некоторые любят когда им срут на лицо😂
КАПСЛОЧНИЦА• 28 октября 2022
Сделайте ограниченое пространствовал с туалетом, одну-две комнаты. Он ещё маленький, вообще-то этому учит их мама-кошка, она вылизывает, потом они сами. Вообще посмотрите дотягивается ли он до попы, может ещё слишком мал. Если пока не дотягивается, ничего не поделать, ждать. Когда вы дома, подмывайте, но не сильно вытирайте, чтоб немного влажной была попа, ему это будет некомфортно и он начнёт быстрее вылизываться
КАПСЛОЧНИЦА• 28 октября 2022
Мы как-то взяли котёнка, а она не умывалась
Муж ее каждый день умывал пальчиками и себя как будто умывал как кошка лапками. Я смеялась, мол цирк какой, через время кошечка стала умываться, не знаю из-за помощи мужа или просто выросла
Бурундучиха• 28 октября 2022
в нас кошеня 2,5 місяці такої проблеми не має, ходить без шматків і одразу біля лотка вилизується. тому не підкажу( було багато котів, але такого ні з ким не пам´ятаю
Пушкининиана• 28 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Тобто воно втратило маму занадто рано.
Тоді тільки вчити. Витирати водою і залишати вологим.
Бандитка Сью• 28 октября 2022
Та воно маленьке ще. Син приніс приблизно такого ж, місяці 3-4 , не вмивався, але і такої проблеми наче не було. Через пару місяців як почав вилизуватись, то думала дірку протре.
Якщо дупка пухнаста підстрежіть шерсть.
Бо у нас короткошерстий, звичайний, рудий.
автор Бочка порохУ • 28 октября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Якщо дупка пухнаста підстрежіть шерсть.
Воно не на шерсті, а прям звідти виглядає, ніби не все вийшло
Ниф_ниф• 29 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Чим кормите? Це не норма. В моєї киці хіба до пухнастої шерсті трохи прилипало, але коли підібрали хороший корм, попа завжди чиста. Ще був у нас котик, якому сухий корм нашої киці не підійшов, то його ми кормили самою ідеальною їжою для котів - сирим м´ясом. Попа завжди чиста була, і став таким красунчиком, що думаю і свою кицю переводити на таке харчування. А котика цього я підібрала на вулиці в жахливому стані, ще й з лишаєм.
автор Бочка порохУ • 29 октября 2022
Ответ дляНиф_ниф
Сухий корм і через день пакетик вологого
Іноді можу дати маленький кусочок м´яса, коли щось готую, то вона просить
Ниф_ниф• 29 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
А який корм? Класа суперпреміум? Моїй киці ідеально підійшов санабель. З ним ні запорів, ні інших проблем. І з лотка не смердить. Але думаю з часом переведу її на натуралку (сире м´ясо). Бо це саме найкраще для здоров´я кота.
автор Бочка порохУ • 29 октября 2022
Ответ дляНиф_ниф
4 лапи
Бандитка Сью• 30 октября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Влажный ее слабит.
Пока не давать ничего. ЖКТ ещё не зрелый. Хватит пока сушки для котят.
Я своему не давала ничего лишнего пару месяцев