Ще з цiкавого Хто виїхав в Канаду, як вам? Вже влаштувались на роботу, подобається країна? +84 Запрошення на біометрію віза CUAET +5 Знання мови +48
Сейчас читают! Пробачила зраду,повернулася до чоловіка +651 Що з цим робити? 3+603 Пора признаться что все пошло не так(7+597 Что значит "почерневшая"?+471 Сегодня будет массированный, что пишут? +451 Позитивне мислення і другі брєдові брєдні сучасності+331 Почему нет тем про Одессу ?? Такой ужас творится ((( 14+3214