Mikomi• 30 октября 2022

Запрошення на біометрію віза CUAET

Питання: вчора заповнила анкету на візу CUAET, на себе чоловіка і 2 дітей.
Сьогдні уже прийшо запрошення на біометрію, але тільки мені. Так як ми всі в одній заявці то теоретично розгляд був всі разом, але чомусь йому прийшов взагалі тільки один лист (дітям по 2 , мені 3 з запрошенням на біометрію)

Уже потрібно хвилюватись що щось не так? Чи чекати? Хто знає?
Екатерина27• 30 октября 2022
Сколько детям лет? До 17 лет биометрия не нужна. Подождите пару дней, все прийдет
Elani• 30 октября 2022
не обязательно одновременно приходит
автор Mikomi • 30 октября 2022
Ответ дляЕкатерина27
12 і 3, але на дітей я знаю що не потрібно. А, от чому чоловікові тільки 1 лист((
автор Mikomi • 30 октября 2022
Ответ дляElani
не обязательно одновременно приходит
Ох, як я надіюсь на це 🤞🏻 що він прийде пізніше, а не я щось напартачила
babich_2903• 30 октября 2022
Мужу пришло через два дня, сразу двп письма. Детям до 18 лет биометрия не нужна