Запретный фрукт• 28 октября 2022

Холостяк

Дівчата, хто в минулому році був в темі « Холостяк. Єдина тема», сумую за нашими посиденьками. Розумію, що війна, але щоб остаточно дах не з‘їхав, перевіряючи новини в стрічках, подивилась би холостяка сьогодні.
Железная тетя• 04 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Нє, ну не коза Саша. Вона з дитинства така. А він боїться, що вона буде хитріша за нього.
І чим вона тут відрізняється від тої прибаханої кучерявої малої, яку нещодавно вигнали? (Забула ім´я)
Та коректор комусь на голову вилила, а ця сосиску підклала в портфель

KROX@• 05 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
А в якому каналі?
Не можу знайти (
В тому що раніше дивилася - не виклали останній випуск
https://t.me/holostyakua
KROX@• 05 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Я вже не згадаю подробиць про коректор. Але мені не сподобалось те, що мудра робила шкоду навмисно і спостерігала за реакцією. Це продумано і підло. Це не спонтанні вчинки на емоціях, коли її образили чи чимось зачепили. Перевішувала куртки, ховала чужу спортивну форму, сосиска. І це явно не всі історії
Железная тетя• 09 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Побачення з Вікою. Катались на машинці потім техніку трощили, відпускали негатив. Побачення з медузою в океанаріумі
У Віки як не побачення - то треш
То листя мете, то лупає техніку
Хіба шо померли в морі та подивилися на пляжах на будівництво
Железная тетя• 09 декабря 2022
Ответ дляМост_Устал
З наших найвідоміших моделей - це ще Даша Хлистун.

Не подобається мені Мудра і ніяка вона не стерва, навпаки - дуже закомплексована.
Вона дуже дивна
Виглядає так, що вона грає якусь роль і грає погано
Бо міміка, рухи зовсім не відповідають тому, що відбувається
Подивіться навіть коли вони сидять на диванах і щось обговорюють - у Саші майже завжди обличчя ’не в тему’

Або ж у неї якісь психологічні/неврологічні проблеми, або вона грає роль, іншого пояснення я не бачу
Веснушка• 09 декабря 2022
Вечір добрий всім, гарного нам перегляду
Заюшка_хозяюшка• 09 декабря 2022
Добрий вечір

Наездница• 09 декабря 2022
Всім доброго вечора і веселого перегляду
Заюшка_хозяюшка• 09 декабря 2022
Зовсім не була готова. При повному макіяжі і в червоній сукні
Наездница• 09 декабря 2022
’я не була до цього готова’, а сама з макіяжем , на каблуках
Заюшка_хозяюшка• 09 декабря 2022
Ответ дляНаездница
Щоки бураком натерла)
Мама фифти цента• 09 декабря 2022
Привіт. Киньте ссилку, будь ласка, де дивитесь онлайн
Заюшка_хозяюшка• 09 декабря 2022
Ответ дляМама фифти цента
Я не онлайл
Веснушка• 09 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Щоки бураком натерла)
Веснушка• 09 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я не онлайл
https://t.me/holostyakua
Наездница• 09 декабря 2022
Зараз надіється йому, видавить із себе сльозу і він ще буде її заспокоювати
Веснушка• 09 декабря 2022
у Саші вседозволенність, мабуть батько в органах... така собі дочь мента
Веснушка• 09 декабря 2022
Ответ дляНаездница
авжеж, таку гостру навряд чи заберуть з сценарію
KROX@• 09 декабря 2022
Добрий вечір всім, красуні! Гарно нам посидіти)

Веснушка• 09 декабря 2022
Ответ дляKROX@
привітусики
Заюшка_хозяюшка• 09 декабря 2022
Тобто, ти достала 28 однокласників, але висновки ніфіга не робиш.
Мама фифти цента• 09 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
https://t.me/holostyakua
Дякую
KROX@• 09 декабря 2022
Був колись такий серіал Бідна Настя. А тут рімейк)
Заюшка_хозяюшка• 09 декабря 2022
От пургу вона несе, капець.
как тебе такое илон маск• 09 декабря 2022
Саша Мудра - чьортиня
Мозговая пилочка• 09 декабря 2022
Привіт. Я знову без світла. Мобільний не тягне. Зависає трансляція постійно. Дуже цікаво було послухати, що Саша навигадує в своє виправдання (((
Заюшка_хозяюшка• 09 декабря 2022
Шо воно меле, Ліда-Ліда, Боже-Боже.
Веснушка• 09 декабря 2022
Саша розводила на подарунки і батька і вітчима, з дитинства гарний маніпулятор
Тамбовский мел• 09 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
https://t.me/holostyakua
седня тормозит страшно

всем привет
Заюшка_хозяюшка• 09 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
В неї дуже хороший вітчим, з яким добрі стосунки, але вона страджає. Чого? Бо!