Запретный фрукт• 28 октября 2022
Холостяк
Дівчата, хто в минулому році був в темі « Холостяк. Єдина тема», сумую за нашими посиденьками. Розумію, що війна, але щоб остаточно дах не з‘їхав, перевіряючи новини в стрічках, подивилась би холостяка сьогодні.
KROX@• 03 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
Там більша половина учасниць зараз в США тусить - Марина, Саша Мудра, Віка
Прості дівчата в пошуках кохання)
KROX@• 03 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
А за який шиш Мудра живе? Хороше питання поставили
Сон прийди!)
Так точно!• 03 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Камера +5кг. Страшно подумати, яка Аліна в житті.
Камера додає кг. Ось фото з інсти. Ніяка Катя не товста, що за маячня, струнка гарна дівчина. Там і Юля з голубцями не товста була
Просериарила молодость• 03 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
На цих світлинах Аліна прям дуже худа, не знаю. Така вже худоба не видається здоровою. Ще й ці зуби, наче трохи зайвих зробили. Була б така гарна дівчинка, а сама себе псує.
Щодо Каті, то на мій погляд вона дуже гарна і все в неї на своїх місцях. Хіба, що видно, що не впевнена, хоч і модель. Якщо СС така, що їй хоч на голову наклади, а вона відчуває себе королевою, то Катя не така. Віку думаю все ж таки чіпляє її вік, годинник тікає, довкола молоді дівчата.. Та й виглядає вона навіть трохи старше за свій вік. Чи то макіяж, чи то на фоні молодших дівчат. Реально, як на мене, на доглянуті 40.
Откушу что там торчит• 03 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
А Костромічова?
Ну это только по новому каналу это топ модель. А так она обычная. Не уровень водяновой шейк и тд
Откушу что там торчит• 03 декабря 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Из запорожья девочка на всех показах. Юлия ратнер.
Да, у нас многие работают моделями, но это скорее ноунейм. Эта девушка тоже. Ее особо не знают
Семенна Семеныч• 03 декабря 2022
Мудра язва, по самым больным местам бьет, самая жестокая. Но она не уйдет, еще и победителем станет.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 03 декабря 2022
Дівчатка, а хто знає про литовський проект, типу Холостяка, де була Саша? Я знайшла тут, але мені не відкривається відео:
Спрошу_ка_я_у_мужа• 03 декабря 2022
В мене відчуття, що Саша М. переможниця. А пекінес в трійці. А ви як думаєте?
Антонина матушка• 03 декабря 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
В мене теж
Він на неї дивиться то губу прикусить собі то оближеться, як кіт на сметану )
Спрошу_ка_я_у_мужа• 03 декабря 2022
Ответ дляАнтонина матушка
В мене теж
Ага, і треться так до неї, обіймає, за руку тримає. Іскра точно є.
Анонимба• 03 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
В Саші стільки самовпевненості, як навчитися?
Потрібно мати таку зовнішність.
Налетчица Муся• 03 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Странно. Она работает с хадид и дженнер.
Другой вопрос, что она не ходит на светскую жизнь и не тусит в киеве. А развивает карьеру за границей.
Попалась сейчас статья по Аделине Дели, холостяк 12. Это и есть наш шоубиз. Со всех щелей. Колоритно, но много. Зато уже не ноунейм.
Заюшка_хозяюшка• 03 декабря 2022
Ответ дляАнонимба
Потрібно мати таку зовнішність.
Ви дарма думаєте, що гарна зовнішність = такій незамутненій самовпевненості. Була в моєму житті дівчина, з поведінкою СС, зовнішність була сама звичайна.
как тебе такое илон маск• 03 декабря 2022
Ответ дляТак точно!
Саша из Києва в Киеве
Так точно!• 03 декабря 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Саша из Києва в Киеве
Мудра в сша
Заюшка_хозяюшка• 03 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Я всі скандали проспала. Так а хто курить?
Пекінесик
Ответ дляТак точно!
Мудра в сша
Я про Сашу из Киева она в Киеве
Саша из Харькова в Америке
Анонимба• 03 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну, якщо ти будеш страшнюча, то шансів ще менш.Хоча, так, я згодна, це не дорівнює, але ж дуже сприяє.
Пэрисхилтонша• 03 декабря 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
у неё эгоизм очень чувствуется и не умеет взаимодействовать в коллективе
КтоЕслиНеЯ• 03 декабря 2022
Ответ дляАнонимба
Потрібно мати таку зовнішність.
Катя красивіша, а комплекси як вчора чули є. Ну і на мій смак Саші фігура не дуже жіночна, звідки там така впевненість
Тамбовский мел• 03 декабря 2022
Ответ дляПросериарила молодость
мне она как мумия высохшая, прастити
Мост_Устал• 03 декабря 2022
З наших найвідоміших моделей - це ще Даша Хлистун.
Не подобається мені Мудра і ніяка вона не стерва, навпаки - дуже закомплексована.
Смурфик• 03 декабря 2022
Меня одну раздражает открытый рот холостяка?
И эта озвучка.... Как кино смотрю, ужос
Веснушка• 04 декабря 2022
Ответ дляАнонимба
Потрібно мати таку зовнішність.
ні, справа не в зовнішності, є багато красивіших, але в неї щось між зухвалістю та нахабністю, ніби випробовує кордони. Видно, що в дитинстві їй так вдавалося привертати увагу до себе. І те, що вчилася гарно, але усіх кошмарила, скоріше за всього говорить за впливового татка з відчуттям провини. Тобто отримувала усе, топнувши ніжкою
Железная тетя• 04 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Я тепер в тг дивлюсь. Зреагую хвилин за 10
А в якому каналі?
Не можу знайти (
В тому що раніше дивилася - не виклали останній випуск
Не можу знайти (