Запретный фрукт• 28 октября 2022

Холостяк

Дівчата, хто в минулому році був в темі « Холостяк. Єдина тема», сумую за нашими посиденьками. Розумію, що війна, але щоб остаточно дах не з‘їхав, перевіряючи новини в стрічках, подивилась би холостяка сьогодні.
бЭйбА• 23 декабря 2022
Ответ дляМарічка
Вы сами себе противоречите)
Где именно?

Мозговая пилочка• 23 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Якби всі були як Катя, то ми б подохли від нудьги)
100%, вони ж спеціально зоопарк збирають для зйомок
Заюшка_хозяюшка• 23 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Поки 17
Це, ще терпимо. Може ж дадуть опалення.
бЭйбА• 23 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
100%, хоть Катя мне и нравится
Веснушка• 23 декабря 2022
Ответ дляМарічка
Ну вы же понимаете, что человек с неадекватной самооценкой= психологически незрелая личность.
З чого ви взяли що неадекватна? В дитини все є, батьки забалували, не пригинається перед думкою інших. В неї взагалі проблеми іншого рівня. Це тип людей, який має, що хоче, більш щасливі, хто переймається думкою соціуму
Заюшка_хозяюшка• 23 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
100%, хоть Катя мне и нравится
Та й мені подобається Катя
Веснушка• 23 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Я не пишу что Саша расчудесная, но за ней интересно наблюдать, она интересна в этом шоу, добавляет перчинки. Я согласна с психологом, что чем адекватнее человек, тем он скучнее и неинтереснее выглядит в шоу.
Про не всем дано понять вообще смешно
Саме так, голубці нікому не цікаві, то формат міняю жінку

Заюшка_хозяюшка• 23 декабря 2022
Блін, я розуміла, що вона не піде, але вона мені настільки не подобається, що я цього прям жду.
KROX@• 23 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Погорєлова?
бЭйбА• 23 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Погорелова?
Заюшка_хозяюшка• 23 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Погорєлова?
Так
Веснушка• 23 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ось бачите, головне в аудіторії викликати або огиду або прихільність, задача виконана
бЭйбА• 23 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так
Та эта еще и в тройку попадет. Я до этого думала что медуза, а после сегодняшнего выпуска думаю, что Погорелова
KROX@• 23 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так
Візитка в неї була бє, принцеса на горошині. А так, на адекватну схожа. Хоча, що робить на проекті, загадка
Веснушка• 23 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Мені вона теж не приємна, дуже переграє гарну дівчинку. Може вони жрєбій тягнуть там, зто поганий, хто гарний ’поліцейський ’¿
KROX@• 23 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
Це вона на фоні інших гарна дівчинка)))
Мозговая пилочка• 23 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Та те, що і всі.... ось ну хто при тямі реально піде в це шоу свої брудні труси на всю країну розвішувати заради одного чоловіка, обранного режисерами шоу, з яким у тебе чомусь має скластися кохання?
бЭйбА• 23 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Да, у меня тоже от визитки, а в шоу кажется такая простая, без звездности. Только все время глаза смешно закатывает. Как ни странно меня никто не бесит, я правда прибухиваю во время просмотра. Но помню меня всегда кто-то выбешивал, а сейчас нет)
Заюшка_хозяюшка• 23 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Але ж вже всі майже закохані.

Тамбовский мел• 23 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Але ж вже всі майже закохані.
в Америку
KROX@• 23 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Хтось по піар, хтось по корону ( Віка). А їй для чого?
Марічка• 23 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
Те, кто идут по головам, это несчастные люди. Самодостаточным не нужно самоутверждаться за чей то счёт, у них свой путь. Неадекватная потому, что она из себя ничего не представляет. Человек пустой и неинтересный. Просто прийти и сказать, я тут королева, это позиция маленькой девочки. Не знаю, что там у нее было в детстве, но явно что то пошло не так.
Веснушка• 23 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Віка, їй Богу, як у останній вагон забігла, а тут війна, не до акторок та кіно. Може виїхала знов у США?
KROX@• 23 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Як показує практика, ми бачимо лише окремі вирвані епізоди для образу. Коли у пост-шоу раніше показували, хто з ким дружить поза проектом я часом дивувалася, бо картинка була в шоу інша.
Марічка• 23 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
Тройка финалисток две Саши и Катя.
Мозговая пилочка• 23 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Тому я і казала, що шкода, бо війна не дала зняти пост-шоу
Веснушка• 23 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Всі показують типажі, але дуже влучно, як на мене
KROX@• 23 декабря 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Але ж вже всі майже закохані.
Одна поперед одною позакохувались )) хто перша
KROX@• 23 декабря 2022
Ответ дляВеснушка
Та там таких мільйон. Хіба тренінги, курси свої, озвучка якась. Конкуренція висока
бЭйбА• 23 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Полностью согласна. Меня в свое время Оля поразила, она в сезоне с Добрыниным была, Алина внешне чем то похожа не нее. Так эта Оля на проекте такая неинтересная была, с кучей комплексов, двух слов связать не могла, а на пост-шоу она прям открылась для меня, такая речь грамотная, так четко мысли излагала, еще и на украинском, просто красотка. Очень не хватает пост-шоу, реально они там по-другому открывались.