Запретный фрукт• 28 октября 2022
Холостяк
Дівчата, хто в минулому році був в темі « Холостяк. Єдина тема», сумую за нашими посиденьками. Розумію, що війна, але щоб остаточно дах не з‘їхав, перевіряючи новини в стрічках, подивилась би холостяка сьогодні.
Апочемучка• 24 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
В руки наче Віка давала... але точно не запам´ятала
Віка давала троянду, іграшку Марина
КтоЕслиНеЯ• 24 декабря 2022
Алекс на церемонії або з похміллям, або хворий. В нього такі фонарі під очима
Жабры жабы• 24 декабря 2022
Ответ дляНеКонец-Света
невже правда ця хамовита куриця плоскогрудка виграє ?
Судячи з її інсти, вона зараз у Маямі.. і Віка теж. Катя ні
КтоЕслиНеЯ• 24 декабря 2022
У СС сьогодні на церемонії був такий наряд, що я думала, ми і сережку ту побачимо
Мост_Устал• 24 декабря 2022
Ответ дляЖабры жабы
Алекс з лютого місяця на Балі, так що...
Жабры жабы• 24 декабря 2022
Ответ дляМост_Устал
Оу. А кого вигнав в цей раз?
Марічка• 24 декабря 2022
Ответ дляKROX@
Надто прогнозовано. Буде ще крутий поворот, хтось піде раніше
Уже слит финал и победительница.
Марічка• 24 декабря 2022
Ответ дляЖабры жабы
Оу. А кого вигнав в цей раз?
Она сама ушла, только нам показали, что он ее выгнал.
Тамбовский мел• 24 декабря 2022
Ответ дляМарічка
Вика, ты?
откуда знаете?
Марічка• 24 декабря 2022
Ответ дляТамбовский мел
Вика, ты?
откуда знаете?
Ну в инсте так пишут, она пост выложила.
Жабры жабы• 24 декабря 2022
Ответ дляМарічка
Да
Ну ок, вони красива пара. Але він мені якийсь не щирий.. актор
Тамбовский мел• 24 декабря 2022
Ответ дляМарічка
аааа, понятно
Сарафанное радио• 24 декабря 2022
Мда выгнать интересную Вику, которая умеет говорить, болото это шевелила, оставить моль медузную не помню даже как ее зовут, и Саша эта высокая никакая 2 слова не свяжет.
Семенна Семеныч• 24 декабря 2022
Мудра така квадратна, без талії, галіфе виперає. Дивує, що вона про Катю казала, що у тої недоглянуте тіло, а у Віки фігура не дуже. Такий прям експерт з краси жіночого тіла.
Смурфик• 24 декабря 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Саша Мудрая. У нее глаза такие внимательные, змеиные действительно.
Точная копия бывшей невестки, змеюка редкая была. Очень похожа лицом на эту Сашу, двуличная капец
Смурфик• 24 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
Девочка, а кому Алекс секси?
Не знаю, мне он вообще как-то никак,вроде и смазливый, и тело накаченное, а что-то не то. Синтетический он какой-то, неестественный
Меня бесит его приоткрытый рот, как модель на подиуме. Хотя вроде целуется в охотку. Еще его перстень бесит почему то
Весёлая морковка• 25 декабря 2022
Ответ дляЖабры жабы
Вони не будуть разом, перемогу Каті у холостяку проплатив її спонсор.
Жабры жабы• 25 декабря 2022
Ответ дляВесёлая морковка
Так і знала))) не проста дівчинка)))
КтоЕслиНеЯ• 25 декабря 2022
Ответ дляВесёлая морковка
Звідки інформація?
Весёлая морковка• 25 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Звідки інформація?
З інсти, фамілія Орлов, хто це не знаю
Мост_Устал• 25 декабря 2022
Ответ дляВесёлая морковка
Перемогу ніхто не може проплатити. Ця перемога нічого не дає.
Весёлая морковка• 25 декабря 2022
Ответ дляМост_Устал
Ця перемога дає популярність в медіа, замовлення на рекламу, участь у шоу та програмах. Коли був Іраклій холостяк, була проплачена перемога Лесик.
Мост_Устал• 25 декабря 2022
Ответ дляВесёлая морковка
Проплачена, бо кінчену Жернову не вибрав?
Я навіть більше скажу. Дівчина, яку не вибрали у фіналі (та навіть просто учасниця) має таку ж саму популярність, її навіть більше люблять, ніж переможницю. Беруть участь у програмах всі учасниці, не тільки переможниця, бо у них такий контракт. Рекламу замовляють також в усіх учасниць, хто більш популярний.