Госпожа Белладонна• 29 октября 2022
Грижа стравохідного отвору
Грижа стравохідного отвору кому ставили такий діагноз? Лікар що робив мені панендоскопію сказав що нічого страшного треба звернутися до сімейного лікаря призначення лікування ,но мені щось страшновато ,не можу зрозуміти звідкіля там може взятися грижа
Силиконочка• 29 октября 2022
В мене була 6 см, робила операцію. Вона може рости ....я не вважаю що це нічого страшного, серце від цього страждає.
Госпожа Белладонна
• 29 октября 2022
Ответ дляСиликоночка
Капець (( як давно робили дорого коштує?
Силиконочка• 29 октября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Рік назад, ще встигла по страховці. Але знаю що в районі 1-2 тис долларів коштує. В вас є ізжога?
Гореотума• 29 октября 2022
Мне ещё в детстве поставили такой диагноз. Уже 40 лет. Все ок. Никак не проявлялась
Силиконочка• 29 октября 2022
Ответ дляГореотума
В дитинстві стравохід може мінятися, і мускул закриється з часом, це дитяча анатомія і грижа зникає. Не зрівнюйте дорослих людей з дітьми. В дорослих людей так не буває.......
Госпожа Белладонна
• 29 октября 2022
Ответ дляСиликоночка
Буває, дуже рідко)
Гореотума• 29 октября 2022
Ответ дляСиликоночка
Ну не в раннем детстве. Лет в 16.
Силиконочка• 29 октября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Буває, дуже рідко)
Значить вона маленька, зробіть рентген якщо до 2 см...то просто контролюйте. В мене була 24/7.
Госпожа Белладонна
• 30 октября 2022
Ответ дляСиликоночка
У мене 2,5
Силиконочка• 30 октября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
У мене 2,5
З 2, 5 см ще можна норм жити, в мене з 0,5 см починалось. До 4 см я жила і горя не знала......контролюйте її.