NatalieShostja• 30 октября 2022

А ви сильна жінка?

Я в своєму житті часто це чую по відношенню до мене. А ще, що я така собі дама з яйцями. Останнім часом мене це прямо починає злити. Я не хочу бути сильною!!!!! Так просто складається. А ще в цьому є дуже не приємний момент. Чомусь оточуючі сприймають мене як людину , що не дуже емоційна, не дуже переживає і .. та й в цілому все добре в тебе, а ось у мене..... Все просто тому, що я не говорю що в мене там в душі. Є багато речей, якими ділюся в щоденнику, тут під анонімом і з психологом. Коли ніхто не бачить - ридаю. А іноді просто давлюся сльозами, а їх немає. Із-за цього я ще більше віддаляюся зараз від багатьох знайомих. Бо на їх думку у них горе так горе, а у мене все добре. І я така ну добре то й добре.
Декілька разів відповіла, що те , що я вмію себе тримати на людях і не ойкаю, це не означає, що мені байдуже. Образилися , бо чому це я образилася.
Можливо, для того, щоб тебе вважали людиною з емпатією потрібно демонстративно заламувати руки на публіці? Бо інакше не рахується?
Соррі, накипіло. Щось я сьогодні взагалі не ок.
Нашли в капусте• 30 октября 2022
Нет
Деловитая• 30 октября 2022
так
Миссис Буркул• 30 октября 2022
От у вас проблемы.
Вы обиделись на то, что человек назвал вас сильной, а он обиделся на то, что вы себя такой не считаете
Не умею мерить• 30 октября 2022
ні,я навпаки відчуваю себе дуже слабою..
Матраскин Брат• 30 октября 2022
О так!

1. Не запитую у порадниць, чи варто купувати це взуття/одяг
2. Не реагую неприємні зауваження ти х же порадниць)
автор NatalieShostja • 30 октября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
От у вас проблемы.
Та ні. Мені не приємно стало від знецінення моїх переживань. Бо мені не так погано під час війни ніж їй
Патриотка• 30 октября 2022
Я сильна і слабка, емоційна і недуже
автор NatalieShostja • 30 октября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
От у вас проблемы.
Просто думки дуже розкидані. Тяжко зліпити в купу. Сама читаю і ’ ти неначе п´яна’))
Умничка-помощничка• 30 октября 2022
Так. Сильна.
Ніколи не ридаю. Взагалі не пам’ятаю, коли востаннє плакала.
Є дві близькі подруги.
Ми одне одного підтримуємо в будь який момент.
Одна зараз в ЗСУ.
Сторонні мало знають, що в мене на душі.
На публіці я залізна леді
автор NatalieShostja • 30 октября 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Так. Сильна.
Є дві близькі подруги.
Одна зараз в ЗСУ.
На публіці я залізна леді

Я сьогодні хочу плакати. Не виходить
Зупка_цем• 30 октября 2022
Да, сильная, но не потому что так хочу, а потому что приходится. Уже и забыла как это, быть слабой. Очень хотелось бы почувствовать еще когда-нибудь себя защищенной, но видимо не судьба
Умничка-помощничка• 30 октября 2022
Ответ дляNatalieShostja

Я сьогодні хочу плакати. Не виходить
В мене теж інколи находить, але плакати не виходить.
Я можу плакати, тільки коли тварину якусь мені шкода. По відношенню до них завжди сльози в мене є.
Зупка_цем• 30 октября 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Так. Сильна.
Є дві близькі подруги.
Одна зараз в ЗСУ.
На публіці я залізна леді
А я плачу, но никто этого никогда не видит.

А вы молодцы, что с подругами держитесь вместе и поддерживаете друг друга, это многого стоит
Умничка-помощничка• 30 октября 2022
Ответ дляЗупка_цем

Ці подруги в мене в дорослому віці з’явилися. Одна набагато старша мене.
Але тримаємося разом. Зараз це важливо як ніколи
Барабасиха• 30 октября 2022
Ні, я слабка.
Максимально залежна від чоловіка. Мені подобається, що всі мої проблеми вирішує він, а я маленька дівчинка)

Часи, коли я була сильною, минули. Для мене це був період повної самотності. Сама собі не допоможеш, ніхто не допоможе.
Татьяна@..• 30 октября 2022
Емоційно сильна і так, зараз дуже цьому рада.
автор NatalieShostja • 30 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Ні, я слабка.

Щиро рада за вас.

На справді, нічого такого хорошого в тій ’сильній’ немає. Теж сподіваюся, що буде час коли й я зможу бути слабкою дівчинкою, за яку хоча б частину проблем зможе вирішити чоловік
Умничка-помощничка• 30 октября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Щиро рада за вас.

А в мене був чоловік, ще за якого потрібно було пробеми вирішувати.
Тому він у мене був…
Дама_с_караваем• 30 октября 2022
Нет, не сильная, вот плачу, смотрю на фотки и слёзы градом, мне говорят будь сильной у многих горе, а я не могу и не хочу быть сильной, это мое горе и пусть все отстанут
автор NatalieShostja • 30 октября 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Ну блін, ото найгірше, що можна сказати, то ’ будь сильною. У багатьох погано’. Невже люди думають що цим допомагають? Горе потрібно прожити, інакше сховане потім вилізе десь вже по здоров´ю.
Тримайтеся.
автор NatalieShostja • 30 октября 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
У мене тільки коли вже через верх. Тоді можу. Але я б хотіла вміти плакати коли болить. Так легше
Барабасиха• 30 октября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Щиро рада за вас.

Мені спочатку було дуже важко звикнути і повірити, що хтось може вирішувати мої проблеми.

Нехай у вас все буде так, як ви бажаєте!!!
автор NatalieShostja • 30 октября 2022
Ответ дляБарабасиха

Та да, дуже тяжко приймати допомогу, коли звик, що ти сам. І спочатку з недовірою ’ а чому це раптом? ’. Ніт щоб зрозуміти, що та тому, що хочуть просто допомогти, бо люблять тебе
Упругая попка• 30 октября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Нажаль таке ставлення має місце. Ви проявляли себе як ’сильна’ або вас призначили на цю роль і це зручно для оточуючих. Одже маєте вислуховувати їхні волання, підтримувати та рятувати. А ви як? Та байдуже:(
Зупка_цем• 30 октября 2022
Ответ дляNatalieShostja
У меня тоже так, уже и не верится что кто-то может вот просто так за кого-то что-то решать, просто чтобы помочь. Для меня это нереально как-то
Дама_с_караваем• 30 октября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Тримайтеся.
Дякую намагаюся
Бутылка с банками• 30 октября 2022
Значит вы эмоционально холодная, либо не умеете выражать свои эмоции на людях, не умеете делиться чувствами, эмоциями и устраивать истерики для этого не обязательно. Потому и воспринимают вас как женщину с яйцами и без эмоций.
Голубец• 31 октября 2022
По желанию)
Изредка бывает, я очень слабая и с удовольствием принимаю любую помощь, но чаще. я самая сильная и раздаю помощь всем на право и на лево)
Быть в данный момент сильной или слабой это мой осознанный выбор.
Мне нравится быть сильной, хотя, иногда позволяю и слабой побыть.