Просто я• 31 октября 2022

ХвилювАллочки, спите что ли?

Доброе утро девочки
il-mari• 31 октября 2022
Ответ дляsashik77
Щиро дякую! Бо я встигла трохи поїсти приготувати, води набрати ( побачила, що тече тоненький струмочок).
та нема защо, добре що набрали!!!

Marysya• 31 октября 2022
Ответ дляKatia.Y
От кому пофіг на все... 15 поверх
От хто насолоджується моментом. Гарнюня
Татьяна-bfd8• 31 октября 2022
Ответ дляil-mari
вот же ж сволота,а иран так отнекивается..
Иран такие же твари как и русня. Загнали свой народ в средневековье. Русню это тоже ждёт
sobacura• 31 октября 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Які відважні люди, які ще й зважуються. Я зі своїми вагами, посварилась три роки тому, і викинула їх з балкону.
Я перед війною купила смарт ваги, сиділа на підрахунку калорій, намагалася шевелитися. Хрін там. Все було марно. В окупацію з ляку скинула 5 кг. Потім на радостях нажрала все назад, ваги заховала, поки не дістаю. Сидяча робота + люблю пивко і мняско )
il-mari• 31 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Не випустили з бану походу, ми вчора просили всі
а зашо забанили, за матюки?
Zelenkа• 31 октября 2022
Ответ для crystal
А де просили?
Я тоже хочу 🤭
Тут https://www.kidstaff.com.ua/kid_help.html
Але до сраки, все одно ще на розгляді.
Kvitkaliliia• 31 октября 2022
Бл..., В мене в старому холодильнику лід падає, налякав
Татьяна-bfd8• 31 октября 2022
Ответ дляil-mari
чего, а попу тренировать!!!
Не, колено болит. И у меня и у парня. Если живы будем, то скоро пойдём по врачам лечить
il-mari• 31 октября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
це так!

LudaSHOPSale• 31 октября 2022
Интересно, они реально думают, что эти обстрелы по понедельникам помогают победить в войне?
sobacura• 31 октября 2022
Ответ дляTakamaka
Стрес, то кортизол підвищується, а далі й вага.
Залозоподібна теж теоретично може.
Зараз в багатьох від постійної напруги.
Перед війною щитовидку перевіряла, наче норм все було.
Zelenkа• 31 октября 2022
Ответ дляKatia.Y
От кому пофіг на все... 15 поверх
Що у вас вдома робить мій кіт?
sobacura• 31 октября 2022
Ответ дляil-mari
окопная свечка в фб, там всегда надо..
І мені надо, я також роблю )
Я моя• 31 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Интересно,а они вообще думают?
ДонаФлор• 31 октября 2022
Ответ для Просто я
В бане
За что?
Nasta9019• 31 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Не ищите логику у отсталых.
Kvitkaliliia• 31 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Але до сраки, все одно ще на розгляді.
Сумніваюся, що вона щось таке натворила, щоб надовго забанили.
Татьяна-bfd8• 31 октября 2022
Ответ дляil-mari
ну вот жеж сволота, ну москали и пишут на сайтах, то надо всю електрику разфигачить , чтобы народ восстал против правительства...так и пишут уроды..
Причинно-следственные связи русне не знакомы
il-mari• 31 октября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
не знаю, что у вас с коленом, у меня тоже болят, я мажу мазь живокост доктора Таса, мне помогает..й

LudaSHOPSale• 31 октября 2022
У більшості регіонів України триває повітряна тривога. Очільники міст та областей повідомляють про результати обстрілів росіян:

▫️На Вінниччині збили російську ракету — вона впала у цивільні об’єкти, є руйнування. Загиблих і поранених немає. На місці працюють спецслужби і ДСНС

▫️В одній із громад Київщини — прильоти. Ракетна атака триває. ППО продовжує відпрацьовувати цілі. В області застосовується обмеження електроенергії

▫️ Запоріжжя — ракетами, які запустили з літаків, пошкоджено об´єкти критичної інфраструктури. Тому можливі перебої зі світлом. Постраждалих на цю хвилину не виявлено, всі служби працюють на місцях влучань

▫️Також ДСНС сповістила по високу ймовірність ракетних ударів в Рівненській та Тернопільській областях протягом 31 жовтня
Belosnezka1980• 31 октября 2022
Ответ дляsashik77
Треба виманити якось. Які слабкі місця має?
Авто)
il-mari• 31 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
ну, вы ж понимаете, что они хотят нас обесточить...
Kvitkaliliia• 31 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Ага
il-mari• 31 октября 2022
Ответ дляsobacura
І мені надо, я також роблю )
буду знати!
LudaSHOPSale• 31 октября 2022
Ответ дляil-mari
Ну так все ж наоборот будет
Katia.Y• 31 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Що у вас вдома робить мій кіт?
Ну, вони такі. Проміняв Вас на вкусняхи)
Zelenkа• 31 октября 2022
Так, клуб пенсіонерок, я вам пісню принесла
viika65• 31 октября 2022
Ответ дляsobacura
і я )
То ми два колобочка )
три, 162\91.
LudaSHOPSale• 31 октября 2022
Росіяни стріляють ракетами не через потоплені кораблі.
Росіяни стріляють ракетами, не через міст.
Росіяни стріляють ракетами, бо можуть.

Перестаньте пов´язувати будь які події з обстрілами. Росіяни роблять обстріли, тому що ми - українці.

*За день росіяни не можуть запрограмувати ракети. Для цього їм потрібно декілька днів.

Рудоманов
crystal• 31 октября 2022
Для настрою