Доброе утро девочки
Belosnezka1980• 31 октября 2022
Ответ дляsashik77
ну хоч у віконечко висуньтесь. Нехай люді на вулиці помилуються
В мене є сусід, воєний у відставці, але, гад, на балкон не виходить
Леди на мопеде• 31 октября 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Капець, обіцяють ще обстріли, карта червона( І що, я тепер зі своїми красівонарісованими бровами, буду сидіти вдома?
Вспомнилось о бровях... Мы раньше лет 10 подряд отдыхали в домиках в Конча-Заспе. Соседка говорила, что у ее мамы, лет 60-65 на тот момент ей было, под подушкой карандаш для бровей лежит. Только проснулась - нарисовала брови))
И в домиках так же
Ответ дляЛеди на мопеде
И в домиках так же
Настоящая женщина
Майстерня домашнього текстилю• 31 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Так, тільки коли до нас в органний зал приїдете із концертом , давайте без скотчу))

Kvitkaliliia• 31 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Не випустили з бану походу, ми вчора просили всі
Може ще не прочитали адміни?