КАПСЛОЧНИЦА• 31 октября 2022
Відновлення собаки після операції
Дівчата, добрий день. Моя собака має сьогодні операцію - піометра в неї. Їй майже 12 років і вона середнього розміру. Можливо зможете підказати як ій допомогти відновитися, бо вже вік у неї поважний і зі здоров"я проблеми. Вітаміни, чи ліцетин якийсь, чи гомеопатію можна.
КАПСЛОЧНИЦА
• 31 октября 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Врачи все назначат, по результатам анализов
Я не в Україні - тут таким на займаються. Антибіотики, операція. Все.
ПешитеБесАшипок• 31 октября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну вашей почки надо поддерживать. Врачи же не дураки, тем более такой возраст
Лень гуглить• 31 октября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Этого достаточно.
Опля Картопля• 31 октября 2022
Спробуйте знайти консультацію ветеринара онлайн, якщо дуже переживаєте. Взагалі, лікарі мають призначати, якщо є така потреба, додаткові препарати. Ми теж робили операцію собаці, коли в неї вже був поважний вік- особливого додаткового не призначали, відновилася нормально сама. Єдиний момент- не залишали без нагляду перші тижні, постійно тримали ситуацію під контролем. І перші дні давали вологий корм замість звичайного сухого (ту ж марку, просто у іншій формі), бо була слабенька і важко було саме сухий корм їсти, а паштет можна лизькати.
Вітаміни давали як зазвичай ті, що і до операції.
Удачі Вам з лікуванням і щоб все пройшло добре!
Анонимус Я• 31 октября 2022
Нашей было 10, когда у неё была пиометра, все прошло отлично,но у нас была крупная порода и сердце было в норме. Все быстро зажило, и нужно было двигаться ходить на прогулки в попоне чтоб хорошо заживало. После операции собака стала более активная. Пила много воды - это нормально. Давали сначала детское питание мясное, т. К. Не хотела есть корм.
КАПСЛОЧНИЦА
• 31 октября 2022
Ответ дляОпля Картопля
Дякую за поради