ТАЗератти• 31 октября 2022
Які ваші улюблені засоби для обличчя, комбі шкіра, 35+
Розширені пори
Хи хи, ну ну• 31 октября 2022
Рік тому спробувала засоби догляду Relance ( гідрофільна олія, пінка, тонік, тонер, сороввтка і крем + ще взяла сироватку та крем для контуру очей). Поки що мені подобається. І по ціні дуже доступно.
ЗабежАЛОЧКА• 31 октября 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
На мейкапе берёте?
Отзывы разные но подозрительно низкая цена…
ПультОт_БМВ• 31 октября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
На мейкапе берёте?
я тоже пробовала, брала на мейкапе. Ничего особенного. Из минусов - тара, у меня вытекала умывашка просто безбожно.
У меня был крем под глаза, сыворотка под глаза и умывашка. Ну так. Ни холодно ни жарко.
Чтооооооооооо?• 31 октября 2022
Гель для очищения cerave для проблемной кожи, очень нравится, тоник Eucerin dermo pure, там в основе молочная кислота поэтому работает мягко, не пересушивает. Раз в неделю делаю пилинг the ordinary кислотный. Крем актив беру bioderma sebium и сыворотки с витамином С, из последних the ordinary хорошая.
Кусачая Я• 31 октября 2022
Все Ля рош
Для вмивання гель-пілінг з саліцил.кислотою
Тонік
Сиворотка, крем, крем для очей з серії В5
Тонік
Хи хи, ну ну• 31 октября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
На мейкапе берёте?
Так. Мені подобається. Але справа в тому, що люксовим доглядом ніколи не користувалась.Тому можу порівняти тільки з тими засобами, що пропонують косметологи. Реланс нічим не гірше.
Леннон_Жив!• 31 октября 2022
Ordinary
купила около месяца назад, и жалею что не сделала этого раньше!
Кусачая Я• 31 октября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ordinary
Що саме сподобалось? Дякую
Леннон_Жив!• 31 октября 2022
Ответ дляКусачая Я
Що саме сподобалось? Дякую
Я взяла тонік з гліколієвою кислотою, та сиворотку, мені дуже подобається. Нема жирного блиску, не сушить та не стягує шкіру, звужує пори, тон став більш рівний.
ПультОт_БМВ• 01 ноября 2022
Ответ дляГубной рояль
Сироватка з пептидами і вітаміном С від YUKA. Мій must have.
а ви ще щось пробували від цього виробника? поділіться враженнями, будь ласка
Губной рояль• 01 ноября 2022
Так, багато чого. Гідрофільна олія для зняття макіяжу, гідролати, крем денний та нічний, тверді шампуні, тепла олія для росту волосся. Все подобається, бачу позитивні зміни по шкірі та волоссю, аромати дуже приємні, не хімічні.