Пи Пи Пилюля• 03 ноября 2022

Що це за прикол?

Дівчата, прийшла в лабораторію платну. Мені потрібно здати по жіночому . Але, в списку є ці аналізи, але в них нема крісла і тому вони говорять, що якщо хочите, підіть до лікаря гінеколога . Він візьме ці аналізи. Лабораторія дає все, що потрібно для аналізу . Цього лікаря я знаю . Вона мені не подобається. Аналізи коштують 450 грн і тепер логічно потрібно заплатити лікарю грн 200 якщо не більше. І це гроші не великі, але ж я плачу лабораторії повну суму. Ще й лікарю . Як бути?? Хто був в подібній ситуації ? Я не противна, що мені шкода грошей але що це за прикол. А лікарка ця така , що від неї багато хто втік
Я такая боевая• 03 ноября 2022
Не сталкивалась с таким. Всегда анализы сдавала на кресле у врача

Любительница• 03 ноября 2022
У вас одна лаборатория? Обратитесь в другую или позвоните на горячкю линию этой лаборатории и узнайте в каком отделении берут эти анализы самостоятельно
Идущаяповолнам• 03 ноября 2022
Лабораторий на каждом шагу по три разных. Сходите в другую
Невидимка Майя• 03 ноября 2022
Шукайте іншу лабораторію
автор Пи Пи Пилюля • 03 ноября 2022
Ответ дляЛюбительница
Так у нас є сінево. Вони не беруть на уреоплазму. Здавала в центр лаб місяць назад, але лікарю не подобається сама ця лабораторія. В минулому це було інвінтро. Вони просто перейменовали себе зараз. Я не знала. Якось в інвінтро я здавала аналіз і у мене був герпес. Я була в шоці. А потім перездала, і ні в якій більше його не виявили . А зараз в к´ю лаб я. А тут головне аналіз сам є, а крісла нема
автор Пи Пи Пилюля • 03 ноября 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Я живу в містечку маленькому. Мені щоб поїхати в обл потрібно дуже далеко їхати. Я відповіла нижче, стосовно лабораторій
ok1904• 03 ноября 2022
Значить питайте яка лікар з ними співпрацює, щоб взяла безкоштовно.
ok1904• 03 ноября 2022
Або гінеколог в державній візьме аналіз, занесете в цю лаборатопію
Идущаяповолнам• 03 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
На откатах врачи, того и не нравится ей. И кресел нет.
Но и выхода похоже тоже увы, нет

Бабканадвоесказала• 03 ноября 2022
Поищите другую лаб.
Я сдавала в лаб.не понравилось(
Потом гинеколог пригласила к себе в частный каб. Там брала все анализы мазки.Как то аккуратней чем в лаб.
Оябунчик• 03 ноября 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Де? В Києві?
ok1904• 03 ноября 2022
Я здавала в гінеколога в ПАГ, а звідти забирали в платну лабораторію кур´єром, але це в Києві
ЛисАпедная• 03 ноября 2022
зачем вы вообще здаете эти анализы на герпес и уреаплазму
герпес есть у всех уреаплазма тоже
автор Пи Пи Пилюля • 03 ноября 2022
Ответ дляok1904
Я зараз сиджу до державного. Але їй теж потрібно заплатити виходить. І лабораторії повну суму. Лабораторія находиться в приміщенні лікарні. Але чому тоді я повинна платити лабораторії повну суму?
Оябунчик• 03 ноября 2022
Ответ дляЛисАпедная
герпес есть у всех уреаплазма тоже
В смислі у всіх?
Дюймовочка• 03 ноября 2022
Дівчинко, з вас тупо качають гроші…
Герпес, уреплазма… ну рили?)))
Дюймовочка• 03 ноября 2022
Ответ дляОябунчик
В смислі у всіх?
Герпес є у 99% людей
Оябунчик• 03 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Лікар сама віддає аналізи. Ви платите за прийом і мазки в неї.
ok1904• 03 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну то не платіть, це хіба обов´язково?

ok1904• 03 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Дівчинко, з вас тупо качають гроші…
Герпес, уреплазма… ну рили?)))
Погоджуся
ok1904• 03 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Лікар візьме мазок безкоштовно. В нас так
автор Пи Пи Пилюля • 03 ноября 2022
Ответ дляЛисАпедная
герпес есть у всех уреаплазма тоже
Уреоплазму мені потрібно лікувати. Це довга історія. Але з нею у мене і запалення яєчників було і поті гідрос. І потім операція. Але все одно все повернулося . Потім я поїхала в обл. Мені лікар сказав що іі потрібно вилікувати. І тільки я іі вилікувала , мої болячки зникли. Тим паче я завжди була в центрі планування. А зараз я дуже далеко від нього. І знов, в центрі лаб мені виявили урео
Идущаяповолнам• 03 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Зачем платить гос.врачу?
Кожугетовый ансамбль• 03 ноября 2022
Ответ дляok1904
Погоджуся
Многие любят лечиться
Кожугетовый ансамбль• 03 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вас каждый месяц будут отправлять на анализы?
Мій не такий• 03 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Лабораторії, за забір, ви оплачувати не будете.
Кожугетовый ансамбль• 03 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Просто врач не имеет отката, теперь ей нужны анализы в ее лаборатрии
Пишу_граммотно!• 03 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Кью лаб та еще сеть...
Зачем вам анализ на уреаплазму? Вы планируете беременность?
Техпаспорт на медузу• 03 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Відповіла ’вище’, а не нижче)
Подзвоніть в лабораторії в обласному центрі. Якщо лікар вам не подобається, то поїздка може коштувати дешевше нервів.
Гінеколога все одно Вам десь мати потрібно нормального.
Видящие_помогите• 03 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Бо то ціна аналізу, а не забору матеріалу