Кашпо• 03 ноября 2022

Київ-Берлін

Може,хто їхав так:Київ-Пшемисль,потяг 53,прибуває о 6.30+потяг Пшемисль-Берлін, о 7.10?
Чи чекає потяг на Берлін київського потяга,якщо той запізнюється?
Реально так їхати чи ні?
Бубль Гум)• 03 ноября 2022
Ніхто чекать не буде

всегдаДаДа• 03 ноября 2022
нет.Поезд на Пшемисль мало того,что опоздать может-там закладывайте пару часов на прохождение польской таможни.
автор Кашпо • 03 ноября 2022
Ответ длявсегдаДаДа
а ці пара годин не закладені в графіку?
Винник• 03 ноября 2022
Ответ длявсегдаДаДа
смотря какой вагон - у меня из тех что первые пускают - прошли за минут 20
Винник• 03 ноября 2022
Ответ дляКашпо
а ці пара годин не закладені в графіку?
нет
всегдаДаДа• 03 ноября 2022
Ответ дляВинник
ну да,выпускают повагонно. Но все равно зазор по времени очень маленький.
Винник• 03 ноября 2022
Ответ длявсегдаДаДа
последние вагоны могут выйти через час плюс еще ни разу поезд не пришел во время - минимум час задержки
автор Кашпо • 03 ноября 2022
Спитала,бо київський о 23.10 чекає берлінського.
Дякую.
Танцепесенная• 03 ноября 2022
Ответ дляКашпо
Дякую.
Знайома раніше їхала так, то встигала на Берлін. Сьогодні вона теж виїхала київським. В мене квиток на завтра. Сподіваюся, що встигну.

Танцепесенная• 03 ноября 2022
І білет я брала в 1 вагон.
автор Кашпо • 03 ноября 2022
Ответ дляТанцепесенная
ооооо,будь ласка,розкажіть тут,як доїдете).
автор Кашпо • 03 ноября 2022
Ответ дляТанцепесенная
І білет я брала в 1 вагон.
а на берлінський поїзд у Вас теж квиток є?чи як?
Танцепесенная• 03 ноября 2022
Ответ дляКашпо
Так, є квиток. Відпишуся післязавтра)
Сава• 03 ноября 2022
Ответ дляКашпо
Дякую.
Якщо велика затримка, то не чекає, у нас була затримка4 години, ніхто не чекав...поїзд поїхав на Київ, а багато людей вимушені були міняти квитки і ночувати на вокзалі((
автор Кашпо • 04 ноября 2022
Ответ дляТанцепесенная
І білет я брала в 1 вагон.
а де той 1 вагон? показує вагони 26,27,29,30,31,32((.сьогодні перший день є квитки на 23 листопада.
автор Кашпо • 08 ноября 2022
Ответ дляТанцепесенная
Так, є квиток. Відпишуся післязавтра)
то встигли Ви на берлінського поїзда?
Танцепесенная• 09 ноября 2022
Ответ дляКашпо
то встигли Ви на берлінського поїзда?
Так, встигла. Але я їхала поїздом Київ - Премишель, який прибуває в 5.01 ранку. Бо перечитала, що у вас при уття в 6.30. В мене був 1 вагон в київському поїзді, то нас випустили першими і ми перші пішли на контр пункт. Хвилин 10-15 його проходили.
І поїзд з Київа взагалі не запізнився. Прийшов вчасно.
автор Кашпо • 09 ноября 2022
Ответ дляТанцепесенная
дякую.але це зовсім інша історія...