ПоэтеСССа• 04 ноября 2022
Запитання до бухгалтерів. ПДФО надміру сплачено не у той район
Добрий день! Допоможіть будь ласка. Сплатила ПДФО на рахунок іншого району (підприємство має представництва по усій області).
Чи можливо написати якусь заяву, щоб їх перекинули за призначенням?
Не пью, не курю• 04 ноября 2022
Через медок отправляете заяву, там есть специальная форма и перебросят,куда нужно
ПоэтеСССа
• 04 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Копії платіжок теж потрібно долучити?
Не пью, не курю• 04 ноября 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Копії платіжок теж потрібно долучити?
Я пробовала, у меня не получилось их присоединить через медок, так и отправила, без них, но там вроде в тексте я указывала номера платежек и дату, уже точно не помню, но они быстро перекинули