Дядя Жора• 04 ноября 2022

Как Вам сумка?

Гореотума• 04 ноября 2022
Гарна. Але в сніг і дощ не погуляєш))

Застряла• 04 ноября 2022
Если отсутствие застёжки вас не смущает, то очень хорошая. Мне цвет очень нравится.
Новопоштинская• 04 ноября 2022
Якщо ви таке любите то норм, я не можу носити дешеву фурнітуру. Є люди які на це не звертають увагу, а мені прям незручно
Дежурняшная• 04 ноября 2022
Цвет классный
Малявка-козявка• 04 ноября 2022
Какая-то громоздкая по форме. В маршрутке будете всех задеваьь.
Неутомимые шахматы• 04 ноября 2022
Відкрита(( випадати буде і опади з неї витрушувати(
Ушла и Пришла• 04 ноября 2022
Ниччо так, и цвет, единственное - ноу нейм (((
автор Дядя Жора • 04 ноября 2022
Ответ дляНовопоштинская
Меня тоже , если честно она смущает
автор Дядя Жора • 04 ноября 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Я не езжу в маршрутке

Директор Пляжа• 04 ноября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Там ничего не будет выпадать, так как это тип сумок с вкладышами.
Ананомчикус• 04 ноября 2022
У меня с подобной застежкой сумка Марк О´Поло, покупала через интернет, если бы видела ее живьем не купила бы, зимой реально снег туда сыпется
Закидай меня камнями• 04 ноября 2022
Нормальная, но на осень -зиму не практично
Вездевлазиющая• 04 ноября 2022
Класна
Апочемучка• 04 ноября 2022
Очень крутая. 🔥🔥🔥Мне нравится.
Фрекен бок• 04 ноября 2022
Хорошая.
Баррикадница• 04 ноября 2022
Ответ дляГореотума
Гарна. Але в сніг і дощ не погуляєш))
Неужели не допускаете мысли, что это может быть не единственная сумка в гардеробе, а в снегопад Автор может сидеть дома или передвигаться в авто?
Гореотума• 04 ноября 2022
Ответ дляБаррикадница
Невже ви не допускаєте, що я написала про одну з ситуацій, які допускають потрапляння снігу чи дощу в сумку?
Гореотума• 04 ноября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Може бути не з вкладишем, а з одним відділом на замку і двома просто на магніті
Дежурняшная• 04 ноября 2022
Автор, дайте плиз ссылочку на сумку

Баррикадница• 04 ноября 2022
Ответ дляГореотума
Не думаю, что Автор очевидного не понимает.
Гореотума• 04 ноября 2022
Ответ дляБаррикадница
А вище людина писала, що купила такого плана сумку і тепер би вже таку не купила по цій причині. А врахувала б цей момент, то й не купувала б.
Вам моїх порад шкода?))) В мене безліміт, не переживайте)
В таку сумку не тільки дощ і сніг потрапляють. Ще пил, пісок.
Директор Пляжа• 04 ноября 2022
Ответ дляГореотума
На вашому фото з примірником моделі як раз видно наявність вкладишу, а не відділення на замку. Цей вкладиш виймається.
Гореотума• 04 ноября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Це відділення
Директор Пляжа• 04 ноября 2022
Ответ дляГореотума
Це відділення
От навіщо сперечатися, якщо не знаєте. У Вас на фото та сама модель, що в автора. Зверніть увагу, обидві сумки не мають підкладки, без якої неможливо вшити відділення. Що говорить про те, що це моделі зі вкладишами. Вони завжди без підкладок.
Гореотума• 04 ноября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Це відділення. Воно встрочене в шов. Не знімається. Дивіться уважно фото. І в описі написано, що 3 відділення.
Директор Пляжа• 04 ноября 2022
Це вкладиш, який виймається, нічого він не вшитий. По фото ніколи не зрозуміло, що це окремий елемент, виглядає як вшите відділення. Я займаюсь багато років сумками і знаю цю модель, продавала їх.
Алина-1240• 04 ноября 2022
Неплохая
Алина-1240• 04 ноября 2022
Ответ дляГореотума
Гарна. Але в сніг і дощ не погуляєш))
Там внутри вкладыш-сумка,она на молнии)))даже если и нет кнопки хватит
Гореотума• 04 ноября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Та не виймається він. Якщо виймається, то є кріплення і його видно. Я бачила обидва варіанти в Італії.
автор Дядя Жора • 04 ноября 2022
Ответ дляДежурняшная
Автор, дайте плиз ссылочку на сумку
Потеряла 😂 в инстаграм чисто случайно попалась , теперь не могу найти