На позатому тижні декілька порадниць допомогли матеріально на купівлю воску для окопних свічок. Тоді спільними зусиллями назбирали 2000 грн, я перевела їх дівчині, яка купує віск (в неї вже налагоджена система, ми беремо пальмовий віск) і тоді ми купили 2 мішки, з них були залиті свічки, які поїхали в Бахмут, в Курахово, на Харківський напрямок і деяка партія була передана місцевим волонтерам.
Так що дівчата завдяки вашій небайдужості, декому буде тепліше.
Разом до перемоги!
Елиссавета• 05 ноября 2022
Ответ дляДресса
Підпишіться на фейсбуці група Окопні свічки, там знаходжу тих, хто потребує в своєму місті.
Дякую
Елиссавета• 09 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Ваші баночки сьогодні приїхали! Дуже дякую!
Чудово)))і вам дякую, що робите добру справу!