Дую ветер• 05 ноября 2022

В кого карниз на шнурку

Сфотографуйте мені, будь ласка, чи поясніть як воно працює. Я купила, майстер прикріпив, але щось не те. Здається, мені зробили не на ту сторону.
Ось на фото карниз зі шнурком. Штора має відкриватись на одну сторону, в ось цей кут.
Ця штука схожа на гак в куті, а гачки дальше знаходяться. Як взагалі цей механізм працює? Сама тканина штори має кріпитись до цього гака?
Булькаю• 05 ноября 2022
А як називається карниз, якась етикетка лишилася?

автор Дую ветер • 05 ноября 2022
Ответ дляБулькаю
Він без етикетки.
Ще, коли його майстер мав кріпити, виявилось, що кріплення продавець дала не ті, коли я їй про це сказала, вона була дуже незадоволена, натякнувши, що я видумала це, а вона помилитись не може. Коротше, якась дуже неприємна і дивна ситуація. Але питатись в той магазин я не піду. Я не можу розібратись як має їхати та штора...В інтернеті не можу знайти відео жодне.
Булькаю• 05 ноября 2022
А що відбувається коли тягнути за мотузку?
автор Дую ветер • 05 ноября 2022
Ответ дляБулькаю
Ота штука зігнута їздить, туди-сюди, а гачки не рухаються, я думала, вони будуть їздити, я просто на них повішаю штору. А напевно саму тканину треба причіпити до того гака, але тоді виходить, що гачки треба було дати на карниз з іншого боку...

Я надіялась, хтось тут має такий карниз.

Піду з понеділка по інших магазинах, думаю, у всіх один принцип.
Булькаю• 05 ноября 2022
А майстер, що кріпив вам родич чи просто робітник?
Булькаю• 05 ноября 2022
Зробіть, будь ласка, більш детально фото, мені здається, що не правильно повісили напрямні
Булькаю• 05 ноября 2022
Той гак має бути з сторони штори. Саме гак чіпляє за штору коли тягнути за мотузку.

Де ви взагалі таке знайшли?
автор Дую ветер • 07 ноября 2022
Ответ дляБулькаю
В нас так, тільки шнурок з іншої сторони. То нам зробили не на ту сторону?