Дую ветер• 05 ноября 2022
В кого карниз на шнурку
Сфотографуйте мені, будь ласка, чи поясніть як воно працює. Я купила, майстер прикріпив, але щось не те. Здається, мені зробили не на ту сторону.
Ось на фото карниз зі шнурком. Штора має відкриватись на одну сторону, в ось цей кут.
Ця штука схожа на гак в куті, а гачки дальше знаходяться. Як взагалі цей механізм працює? Сама тканина штори має кріпитись до цього гака?
Дую ветер
• 05 ноября 2022
Ответ дляБулькаю
А як називається карниз, якась етикетка лишилася?
Він без етикетки.
Ще, коли його майстер мав кріпити, виявилось, що кріплення продавець дала не ті, коли я їй про це сказала, вона була дуже незадоволена, натякнувши, що я видумала це, а вона помилитись не може. Коротше, якась дуже неприємна і дивна ситуація. Але питатись в той магазин я не піду. Я не можу розібратись як має їхати та штора...В інтернеті не можу знайти відео жодне.
Дую ветер
• 05 ноября 2022
Ответ дляБулькаю
А що відбувається коли тягнути за мотузку?
Ота штука зігнута їздить, туди-сюди, а гачки не рухаються, я думала, вони будуть їздити, я просто на них повішаю штору. А напевно саму тканину треба причіпити до того гака, але тоді виходить, що гачки треба було дати на карниз з іншого боку...
Я надіялась, хтось тут має такий карниз.
Піду з понеділка по інших магазинах, думаю, у всіх один принцип.
Булькаю• 05 ноября 2022
Зробіть, будь ласка, більш детально фото, мені здається, що не правильно повісили напрямні
Булькаю• 05 ноября 2022
Той гак має бути з сторони штори. Саме гак чіпляє за штору коли тягнути за мотузку.
Де ви взагалі таке знайшли?
Дую ветер
• 07 ноября 2022
Ответ дляБулькаю
В нас так, тільки шнурок з іншої сторони. То нам зробили не на ту сторону?