Хорошенькая• 06 ноября 2022

Дівчата, де купити сукню у вінтажному стилі для дівчинки?

Цю знайшла в інсті і запала мені в душу.
Але за дитячу річ не звикла платити так дорого. 1200 грн

Ви б купили?
Дитина швидко росте, але можливо і влітку ще поносила би
Белочкой зови• 06 ноября 2022
На секонді. Але треба довго шукати і таку саму можете не знайти

СкрипяСердцем• 06 ноября 2022
Це муслінова. Тканина приємна до тіла, але 1200 дорого.
Само_достаточная• 06 ноября 2022
Гарна. Мені подобається! Хоч і дорого, я б купила. Муслінову ви дешевше не знайдете
миссАрфография• 06 ноября 2022
Я б купила,але то я. А шити вмієте? Таку можна сшити на дитинку, дуже легко.
автор Хорошенькая • 06 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Ох, не знаю яи чоловік дасть добро. Він такий скупий)))
Може скажу що 900 і докладу
ДваДваВосемь• 06 ноября 2022
Я рік тому замовляла подібну жовтого кольору на пошиття у майстрині, коштувало 560 грн. Зараз ціни виросли, тому 1200 нормальна ціна
Кожугетовый ансамбль• 06 ноября 2022
Поддержу выше комментарий, в секонде часто такое встречала, было 2 платья у нас подобных, покупала по 5 - 10 грн на м.Лесная( Киев), в кучах, потом еще бесплатно отдала. На вешалках будет дороже, но поиск быстрее.
автор Хорошенькая • 06 ноября 2022
Ответ длямиссАрфография
Не вмію(
миссАрфография• 06 ноября 2022
Ответ дляХорошенькая
Не вмію(
Спробуйте тоді пошукати десь ще на розпродажах,а не в інсті.

Леди_в_ночи• 06 ноября 2022
секонд, полно такого
миссАрфография• 06 ноября 2022
https://izi.ua/p-12709018-detskoe-plate-beloe трохи не таке,але також муслінове. Тільки я в розмірах дитячих не розбираюсь,в мене діток немає
миссАрфография• 06 ноября 2022
https://pollinikki.com.ua/p1630572661-detskoe-plat...
автор Хорошенькая • 06 ноября 2022
Ответ длямиссАрфография
Дякую) це на манюню. Моій треба на 9 років)
Сама не знаю• 06 ноября 2022
подивіться на аліекспрес. Я муслінову не таку, але в принципі по стилю схожу за 250 грн купувала рік тому.
миссАрфография• 06 ноября 2022
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/plate-muslinovoe-...
миссАрфография• 06 ноября 2022
Ответ дляХорошенькая
А,ну у вас доросла вже дитинка... ну, треба шукати в інтернеті. Думаю,щось знайдеться
Барабан для взрослых• 06 ноября 2022
Автор, на какой рост ищите?
автор Хорошенькая • 06 ноября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Автор, на какой рост ищите?
На 134
автор Хорошенькая • 06 ноября 2022
Ответ длямиссАрфография

Кастрюлька• 06 ноября 2022
Тільки пошити те ще вам потрібно.
Спочатку знайти швею з фотографіями проконсультуватися скільки потрібно матеріалів а потім чи сяде та сукня на вашу доньку. Ну і пошити.
Я колись схожу сукню купила на секонд але вона маленький розмір була. Довго носила і дуже гарна до тіла.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 ноября 2022
Ответ дляХорошенькая
На 134
Автор, купите и пусть малышка носит. Они так быстро растут, через пару лет скажет, что любит всё чёрное и мешковатое. Я хоть наигралась, покупала кучу платьев, есть которые одела один раз и всё переросла или не нравится.
Барабан для взрослых• 06 ноября 2022
Есть такое, на рост 140 см. Заказала, но с войной так и не успела дочь поносить летом. https://m.shein.com/us/Girls-Contrast-Lace-Shirred...
автор Хорошенькая • 06 ноября 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ви праві!)
автор Хорошенькая • 06 ноября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Дякую, трохи не те
Najat• 06 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
так муслин, вроде недорогая ткань, в той же ценовой категории что и штапель
Najat• 06 ноября 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
+1000 Полностью согласна с вами. А я не наигралась, хотя покупала, но от некоторых вещей отказывалась. Хотела классическое пальто с беретиком купить, все думала чуть подрастет и тогда. А теперь ей нравится этот бомж-стайл((
автор Хорошенькая • 06 ноября 2022
Ответ дляNajat

І я хотіла пальто з беретиком!
+ пальто з беретиком у список бажань)
Дякую
Меня много• 06 ноября 2022
Ответ дляХорошенькая

І я хотіла пальто з беретиком!
+ пальто з беретиком у список бажань)
Дякую
Запаситесь терпением и посмотрите на Нексте. Там всегда много платьев для девочек. Отсортируйте по росту или возрасту. Может и найдете подходящее.