А я с косою• 07 ноября 2022
Справка 5 Ок через дію
Замовила справку, через дію, а там зарплата нуль., Внески нулі...Поясніть, будь ласка : Це значить ,що підприємство не перераховує за мене в пенсійний фонд ?Чи ще не встигли відзвітувати? (. Працюю з серпня цього року .
БезникаЯ• 07 ноября 2022
Здається в пенсійному інфо відстає. Можете ще через особистий кабінет в пенсійному зайти глянути. І довідку там теж можна замовляти. Ключ електронний треба
А я с косою
• 07 ноября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Сподіваюсь, бо вже аж розпереживалась...
Аноним НаВсеГда• 07 ноября 2022
Ответ дляА я с косою
Звіт з ЕСВ подають до 09.11.22 за 3 квартал. Може ще не сдали, та відображається інфо трошки з затримкою. Спробуйте трошки пізніше
А я с косою
• 07 ноября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дякую, за пояснення.
Чижик Пижик• 07 ноября 2022
Так отчет по ЕСВ до 9 числа.Подать могли, а вот в базу его пока не загрузила налоговая.Автор, возьмите расчетный лист на предприятии, там указывается сумма за и сумма удержанных налогов
Веселуха Муха• 07 ноября 2022
Ответ дляБезникаЯ
А де саме в пенсійному в особистому кабінеті замовити ок 5 (або ок-7)
І чи потрібно йди і ставити печать на цих довідках? Дякую
БезникаЯ• 07 ноября 2022
Ответ дляВеселуха Муха
Я брала для кадровиків після лікарняного, печатки ніхто не вимагав. Там в меню зліва дивіться підрозділ мої звернення. Хвилина і готово
Веселуха Муха• 07 ноября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Дякую, тобто у зверненнях формуєте запит на довідку - і потім її завантажуєте?
БезникаЯ• 07 ноября 2022
Ответ дляВеселуха Муха
Так