Холодная каша• 07 ноября 2022

Как жить без света?

Просто уже паническая атака какая-то у меня.
Включают на несколько часов в день, не знаешь, то ли бежать стирку ставить, то ли бежать в магазин (у нас возле дома даже хлеба негде купить, ларьков нет, только супермаркеты), то ли уроки спешить делать, то ли работать.
автор Холодная каша • 08 ноября 2022
Ответ дляЕдимнаморе
Купили вчора і встановили генератор 70000 грн коштує. Бо в нас приватний будинок електрокотел і газовий( але не працює без світла) . Якщо користуватися 9 годин на добу генератором, в місяць на солярку потрібно 17000 грн. Якось так. Але ж інету всеодно нема. Діти займатися в школі не можуть .
Ёлки
Я таких денег даже в руках никогда не держала

Физрукая• 08 ноября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Вибачте, але ви дійсно вважаєте що у всіх є вільних 100 тис. на це все? Мені до твердопаливного ще й батареї треба ставити, бо тільки пластикові труби в підлозі. Але я не маю таких грошей.
В соседнем селе рванул твердотопливный котел. Долго небыло света. Он перегрелся и взорвался . Дом поврежден. Хозяин в больнице
Барбитта• 08 ноября 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Ну муж наверное в обед может выйти купить хлеб
Лету неё в супермаркете работает!
МашаNew• 08 ноября 2022
Ответ дляДама с заначкой
У мене є. Панелі. Сонця немає))) І плита електрична. І вода із скважини. Тому я придбала ’примусок’ з балоном, відра і ковшички, акумулятори. І знайшла, де можна набрати води незалежно від світла. Далеченько, але не критично, дотопаю навіть по поганій погоді. Є друзі і родичі, в кого модна пересидіти геть погані часи +у всіх вони є). Звісно, про звичний комфорт не йдеться. Але, якби, війна ((((
А де сонце? Якби не було, то була б темрява.
автор Холодная каша • 08 ноября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Не нийте, будь ласка. Пожаліти вас чи що, блін? Нормально живемо. Реалії війни.
Павербанк. Лампи. Ліхтарики. Свічки. Термос. Пралка сама закінчує програму прання, коли дають світло; упевнена, що ваша також. Навчання за допомогою мобільного інтернету; якгне тягне, то в нафіг навчання, від цього ніхто не помирав (я працюючий педагог зі стажем, якщо що, і так, така моя думка про навчання під час війни; бо між життям і навчанням я обираю життя).
Как работать и за что жить,вот, главный вопрос?
Муркамурковна• 08 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Виїжайте)
Воленс-неволенс• 08 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
В маленьком городе работает, а в столице нет ларьков.
Всі знесли. Жодного немає. Ніде.

Миллениалка• 08 ноября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Це дуже небезпечно, враховуючи що дорослі працюють, а діти вдома.
Прямо таки дуже, и чем же? Ясное дело что не для квартиры такое
Ресничный червь• 08 ноября 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Ви з потоковим відео онлайн працюєте чи на вебкамі в 4К сидите, що вам вайфай каналу не вистачає? Ну якщо так - втикайте оптоволокно напряму в системник, повз роутер... Навіть найгівняніші провайдери підтримують оптовоколонні потужності на 10-12 годин при відключенні світла. Великі та суворі - на добу розраховані
Я не Таня, но я отвечу.
С интернетом не все так просто. Например, наш единственный городской проводной интернет дохнет вместе с отключением света. А включается гораздо позже его включения. И мобильный ложится, и связь. И нечего тут не поделаешь.
А вот быт - тут она здорово перегибает, согласна.
Мечты сбываются• 08 ноября 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Николаев так месяц жил, пока не дали соленую воду
А тут треба тільки кнопку натиснути вчасно, біда та й годі
Миллениалка• 08 ноября 2022
Ответ дляФизрукая
Да вы что? Какая вы умная. Сосед владелец станции на 30квт , могу вам сообщить, что как только солнце село, дом остается без света . Днем отдаешь в систему, а ночью забираешь
На станцию хватило денег, а на аккумулятор нет?
МашаNew• 08 ноября 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Не можете купити твердопаливний та батареї - купуєте буржуйку з конфоркою, труби, лист заліза захисного на підлогу. Видовблюєте дірку на кшталт вентиляційної в стіні та виводите трубу. Палите буржуйку гівном та палками, сидите біля неї та грієтесь. Ще й їжу готуєте на конфорці. Це якщо не нити, а тепло робити собі та своїй родині
А я наприклад живу поверхом вище і буду дихати спаленими гімняками. Обалдеть. Один бовдур порадив буржуйки у квартирах, а інші просувають цю ідею
zana076• 08 ноября 2022
Ответ дляМашаNew
Гоп, гоп, гоп, чiда, гоп, а я спiваю
Гоп, гоп, гоп, чiда, гоп, а я танцюю
Гоп, гоп, гоп, чiда, гоп, я весело спiваю
Танцюють всi!
НетЕщеНаверное• 08 ноября 2022
Ответ дляФизрукая
Странно конечно, я мало понимаю в этом, но у нас у друга двухэтажный дом и электричество полностью от солнечных панелей, там принцип такой, что панели заряжают аккумуляторы, а через преобразователь электроэнергия попадает в дом. Да, когда пасмурно, темно, то аккумы заряжаются хуже, но без света никто не сидит.
автор Холодная каша • 08 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Виїжайте)
Мне некуда ехать.
Цветочница• 08 ноября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
со стиралкой не все просто - если отключение в начале цикла и весь порошок не смыло, то он твердеет и забивает все и при возобновлении стирки вода идет наружу
автор Холодная каша • 08 ноября 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Всі знесли. Жодного немає. Ніде.
Я не живу там, где Вы показали.
И те все ларьки могут быть закрыты, генераторы дорого.
ХдеЯсь?• 08 ноября 2022
Ответ дляМашаNew
Это вам кажется что 5 минут, а по факту минимум полчаса
Ні. Я теж навчилася митися за 5 хвилин. Як жила та працювала в ЄС. Там люди ще тоді страшенно економили. Побачити ванну- то рідкість, бо зжирає багато води.
Муркамурковна• 08 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Мне некуда ехать.
Як це нема? А Польша, Германія і тд? Там же так добре.. Краще ніж тут без світла, води, інтернету і ракет над головою, а там все це є

Пиу!Пиу!• 08 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Удалено администрацией...
бля, при чому патріотизм якщо світло вирубає русня?

не було війни - було світло, інтернет, бензин, аеросполучення - все.
Барвіночка• 08 ноября 2022
Ответ дляМашаNew
Удалено администрацией...
цей цирк з Укранфтою, Укртатнафтою і іншими ’націоналізованими’ підприємствами і розумію як нас всіх черговий раз вставили.... спершу зробили банкрутами підприємства, які апріорі не можуть бути збитковими,(особливо після подорожчання в двічі бензину...) тобто вивели всі гроші, а потім ’віддали’ державі, і тепер за наш рахунок треба ці дири знов закрити.... обкатана схемка ’приватбанком’, ’аеросвітом’....
І що характерно, зразу почалася риторика про переговори з орками.... бабки викачали, тепер можна всіх зливати.
От вам і Блекаут в Києві
Готуйтеся на вихід.
олігархам Слава.
Не зрозуміло тільки, за що хлопці гинуть.
МашаNew• 08 ноября 2022
Ответ дляФизрукая
Это вы умная. Если бы это было так печально, то панели не продавали бы и никто не покупал. Так что не стройте из себя профессора
Едимнаморе• 08 ноября 2022
Ответ дляМашаNew
Зачем им учиться. В Европе всё равно будут работать на работе, которая не требует особых знаний.
В мене діти ще дві мови вивчають. На футбол ходять, хочуть професійно займатись, є всі задатки ( з тренуваннями теж капєц, бо ввечері темно вже, а світла нема ) . У дітей вже теж депресняк від цього .( Бо для спорту пропустити півпоку- це багато.
Снегурочко• 08 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Ноут ребенку для учебы.
Мои рабочие программы стоят на компьютере
Да какая уже учеба,если без вашей работы вам на еду и аренду не хватит? Программу можно переставить.
Мечты сбываются• 08 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Мне постирать, например, да, долго - воду принести, на газу нагреть, а после стирки вынести. Белье развесить... В темноте это не очень комфортно делать
Нам вас не зрозуміти. Кнопку натиснути, то так ваааажко
Госпожа Белладонна• 08 ноября 2022
Ответ дляЦветочница
Затвердіє за 4 години? думаю, ви обманюєте. З приводу машинки, нашій 16 років і норм
МашаNew• 08 ноября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Увидела ваши ответы. Помогите, что мне делать. Что мне купить ,чтоб был инет домашний от Киевстар , нет света, нет инета никакого. Может есть человек , кто может мне это сделать за деньги ,у меня нет кого попросить и я не знаю к кому обратится , кто может это все купить и сделать за мои деньги .
Лайф предлагает Домашний интернет. Модем стоит около 2000-2500 гривен. Затем 150 грн. в месяц абонплата. В тарифе 10000Гб (10 Тб) интернета на скорости до 150 Мбит
Едимнаморе• 08 ноября 2022
Ответ дляФизрукая
В мене колись батьки років 15 назад здуру поставили твердопаливний котел. Батька теж дивом не вбило. То така куйня. Хай москалі ними топлять.
КонФФетОшка• 08 ноября 2022
Ответ дляМашаNew
Конкретнее. Не люблю когда обвиняют, а я не понимаю в чём. Глаз начинает дёргаться
Удалено администрацией...
автор Холодная каша • 08 ноября 2022
Ответ дляМашаNew
А если у нас не ловит лайф?