Холодная каша• 07 ноября 2022
Как жить без света?
Просто уже паническая атака какая-то у меня.
Включают на несколько часов в день, не знаешь, то ли бежать стирку ставить, то ли бежать в магазин (у нас возле дома даже хлеба негде купить, ларьков нет, только супермаркеты), то ли уроки спешить делать, то ли работать.
Эт вернячОк• 08 ноября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
У вас зараз світла немає?
Не має. Ау вас я бачу і не вимикали.
КонФФетОшка• 08 ноября 2022
Ответ дляМашаNew
Це знають всі, але не всі бажають це реалізовувати. Причини чому так також знають всі. Але прагнення в Европу чи інші союзи, не допоможе. 100%.
А що допоможе?
Popeye the Sailor• 08 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Взагалі то кожен коваль свого щастя. Подобається вам так жити і терпіти. То терпіть
Ви не з терплячих , я так розумію ? Зо самі робите, що пропонуєте ?
Ответ дляPopeye the Sailor
Прагнення достатньо патріотичне , але цей тезис йде в розріз з іншими Вашими висловлюваннями , тому
І ще питання, що Ви робите для досягнення власних прагнень ?
А що з іншими висловлюваннями? Чи ви вважаєте, що краще любите Україну, бо у вас якісь інші висловлювання?
Эт вернячОк• 08 ноября 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Что предлагаете? Уже бежать к хуйлу и подписывать мировую?
Удалено администрацией...
КлаваЧерепиця• 08 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
А відколи стали випускать в росію чи куди небуть? Всв такі грамотні роздавать поради, які неможливо реалізувати в законному руслі.
Я ваші пости перечитала, говорити нема про що - провокаторка, з тих, що людей намагається розкачати своїми ’пекельними борошнами’.
Я з такими не маю бажання спілкуватись, гидую.
Так що нехай щастить.
ШанельКуКу• 08 ноября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
А у них по методичке так , кто не согласен на беспредел , тот матрешка
Ну тогда логичней предъявлять претензии тому, кто это устроил, не?)
А что бы понять почему не починили достаточно прочесть пару статей википедии.
Я работаю в этой сфере и читая возмущения людей вижу, что понимая ситуации 0 .
Ради возмущений и разбили все, в рашке не прогадали это имеет смысл, значит будут бить еще. Чинить не чем,так как оборудование товар единичный и стоит дохульен.
Но надо больше возмущений, там скоро балистические ракеты подоспеют , да и почему бы русню не порадовать нытьем. Я смотрю у них в пабликах сплошной оргазм, что тупые хохлы без света сидят.
Ответ дляХолодная каша
В те дни тоже с детей онлайн присутствие требовали?
Я сегодня могла днём работать, но мои дети обязаны каждый с отдельного каджета быть на уроках.
Если бы им разрешили ходить в школу, им было было что поесть в декабре.
А так на онлайне будут холодные сидеть, мама за 3 ч в день и на хлеб не заработает
А папа зачем?
Маша хороша• 08 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Честно, читаю і трошки в шоці🤪 Ми 7 місяців живемо без питної води, стоїмо в чергах, тягнемо ці баклашки з водою, а як ліфти не працювали, тягнула на 7 поверх, зараз ще і похолодало…
Ви бачили хоч одну тему, щоб хоч одна людина з мого міста( більщість здогадається про які пишу) написала як нам жити? А ми живемо і в нас не тільки ця проблема…
У Вас більш-менш, відносно гуд і Ви ниєте🤦♀️🤪
Я бы лично без питної води продила, чем без света.
Тем более водувсегда покупаю так, как с крана пить не возможно
Так в чём Ваша проблема?
Ку ка ку ка ку• 08 ноября 2022
моя улюблена тема, ще два назад мне тут заклювали
, зараз патріоток все менше ів мменше. Чудово. Зайду ще через тиждень.
КинДза• 08 ноября 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Девочки, у которых работа удаленная и зависит от электричества и интернета, сочувствую вам. Это действительно большая проблема.
Тут считают зрадой. Но что делать на удаленке мужчинам, которых не выпускают и тут работать невозможно.
ШанельКуКу• 08 ноября 2022
Ответ дляМашаNew
І де логіка? Лиш би лишній раз про Росію написати?
А почему бы и не написать про рашу, которая реально виновата.
Логика есть, но 15 руб лахтынцам недоступна
Popeye the Sailor• 08 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Не всі раби в цій країні і не всі згодні терпіти і приносити жертви. Абовипускайте або дайте можливість працювати.
Оцей опус , це не відповідь на мої питання. Чекаю відповідь .
Хто Вас тримає ? Виїзжайте