Любящая болтать• 08 ноября 2022
У меня член 11.5 см
Добрый день. Мне 30 лет, размер члена только 11.5 см в состоянии эрекции. У меня была девушка 7 лет тому назад, но я её не мог удовлетворить естественным способом, только кунилингусом. Плюс, я очень быстро кончаю. Я эти 8 лет просто сам себя удовлетворяю онанизмом, жизнь потеряла смысл, я никому не нужен с таким крохотным членом, думал даже об самоубийстве, но не хватило смелости. Из-за маленького члена у меня куча комплексов, хотя сам по себе симпатичен (так мне говорили). Интересно, что мне делать дальше и как жить...
Кукарикуууууу• 08 ноября 2022
Ответ дляriabika_vika
Глубина влагалище женщины в среднем 12см - это первое. Второе - от фрикций мало кто кончает) нужно уметь зажечь женщину так, чтобы она уже была готова кончить когда Вы снимаете трусы))) оргазм бывает только клиторальный! Просто изнутри тоже трение помогает, как и снаружи) короче, мне кажется 11,5 это еще не приговор)
Так на все ж 11.5 см проникают вглубь.Т.е где- то на 8 см +- всего лишь Это очень мало
Lydmila408• 08 ноября 2022
Мене ,аж заздрість бере.
Люди без хат,без світла..думають,коли цей жах закінчиться?
А він із-за пісюна сумує.
Бауди на ауди• 08 ноября 2022
Ответ дляLydmila408
Мене ,аж заздрість бере.
А він із-за пісюна сумує.
Вам не зрозуміти
Любящая болтать
• 08 ноября 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Чого вам не вистачає? Задовольняєте ви самі себе.
Хочеться сім´ю створити, але хто ж захоче такого ’індивідуума’ як я з членом, як в 12-річному віці
Любящая болтать
• 08 ноября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
І що ви порадите мені робити?
Lydmila408• 08 ноября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Боже!
Чи тільки в тебе маленький?є і жінки і діти.
Проблема ні в штанах,а в башке.
ЛолитаНеРазлита• 08 ноября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Одна моя приятелька, не дуже темпераментна, вийшла заміж за чоловіка, який її ніколи не задовольняв. Скоростріл. Але він турботливий, щедрий тощо. Розлучились тому, що він не зміг розслабитись і подолати свої комплекси і весь час діставав її, щоб вона щось придумала і кінчала від нього. Така була у людини мрія. Він проїв їй мозок і зробив у всьому винуватою. Вона просто не витримала цього морального знущання. Мораль, я думаю, очевидна. Якщо знайдеться для вас дружина, не задовбуйте її своїми тарганами в голові, і буде вам щастя.
Любящая болтать
• 08 ноября 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Або дружина собі піде наліво, щоби отримати задоволення своїх потреб, або такого невдаху як я просто кине))
Благоуханочка• 08 ноября 2022
У мене був коханець з приблизно таким пісюнчиком. То йому завжди вдавалося мене задовольнити (якісний петінг і/або куні, і потім вже пісюн під правильним кутом, і фсьо агонь було), і комплексів жодних в людини, хоч він ще й малий був на зріст і не дуже атлетичний.
Язвочка• 08 ноября 2022
Обычная длина, могу сказать, что мужчина с таким меня прекрасно удовлетворял, так как хорошо пользоваться умел и заводить меня. А бывший муж с размером чуть побольше - ну ни о чем :(
Советую учиться не на порнухах и дрочке, а расширять опыт и интересоваться у партнерш, что им нравится.
ЛолитаНеРазлита• 08 ноября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Хай сходить. Я, наприклад, взагалі не ревнива. Не будьте невдахою, качайте харизму)
Любящая болтать
• 08 ноября 2022
Ответ дляЯзвочка
З партнеркою ще би познайомитися для початку, бо я себе через недостатній розмір члену вважаю себе недостойним їх, плюс до того я сором´язливий з дівчатами
Лукава Кішка• 08 ноября 2022
во-первых,делают операции по увеличению. Во-вторых,куча насадок и игрух есть на этот случай.От скорострельности помогает презерватив.
Благоуханочка• 08 ноября 2022
Але, юначе, якщо тільки відкриєте рота, щоб озвучити жінці цю проблему, це буде всьо. Тільки впевненість у собі на 200%
Любящая болтать
• 08 ноября 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Я навпаки думаю, що потрібно озвучувати свої недоліки потенційному партнеру, щоби не сильно розчарувати дівчину
Благоуханочка• 08 ноября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Ой, не знаю... У мене це б викликало жалість, а це вже капєц. Будьте впевнений у собі, і, як вже дівчата писали, заведіть її так, щоб сама кидалася)
Любящая болтать
• 08 ноября 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Як стати впевненим в собі, якщо ти фізично неповноцінний в статевому плані, і кожна потенційна дівчина, що з тобою буде спати, буде просто-напросто сміятися з твого неповноцінного мікроскопічного недостручка?)
Благоуханочка• 08 ноября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Це проблема в голові. У мене чоловік, який в мене був, крім впевненості, мав класне почуття гумору, тож я завжди з ним сміялася, але не з стручка.
Аноним Первый• 08 ноября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Забей, девушки не умеют мерять член. Будут думать что у тебя 15))). У меня 14, но все девушки думали что где то 18. А еще после того как я переболел короной я стал дольше не кончтаь.
То они просто 18 см не видели.
ХуАнита• 08 ноября 2022
Ответ дляБлагоуханочка
Було б бажання задовільняти партнера, а спосіб завжди знвйти можна
ХуАнита• 08 ноября 2022
Ответ дляLydmila408
Маленький ху@ок в пи пи пи корольок.
Моє улюблене прислів´я. Є ще друге : мал клоп - да Донеч
А ще коли невеликий, обрізаний акуратний
ХуАнита• 08 ноября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Неповноцінний? Є стала ерекція= повноцінний. Повно способів, іграшок для задоволення, було б бажання.
Благоуханочка• 08 ноября 2022
Підіть у спортзал врешті-решт, підкачайте м*язи, це Вам, як мінімум, впевненості додасть.
Великий сатирик• 08 ноября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Ні в якому разі. Озвучте кому хош, але не дівчині. Цим озвученням вона точно розчарується, а там вже хоч який розмір, не допоможе. У жінки, дівчини - оргаз перш за все в голові, емоційний. І якщо тут з нею в тебе ’пробіл’, пиши ’пропало’
Божий одуванчик• 08 ноября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
А у вас и руки из жопы растут? Удовольствие можно доставить разными способами
Надежда наш компас• 08 ноября 2022
Ответ дляАноним Первый
То они просто 18 см не видели.
У меня есть друг у которого я 100 % знаю что большой член 20 см, так ему некоторые девушки отказывали в обычном сексе, в анал ни разу не давали. Зато сосать такой не против