ЯяяКакаджамбо• вчера в 22:46
Интимный вопрос по поводу секса, вернее его последствий
Воздух из письки выходит сильно, после секса. Что делать? Ну вот что делать?
Фрикаделька• вчера в 23:08
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Как?
Не слухайте дурню. Укріпляти, звісно, це добре, але ніяким боком до вашого повітря. Ваш партнер при фрікціях майже, або повністю виймає член, тому так відбувається.
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 23:10
Ответ дляФрикаделька
Да, но бывает и не вынимает при этом. То есть полностью не избавиться от этого звука?
Царевна_несушка• вчера в 23:28
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А чим настільки звук заважає, що за гіперфікс на ньому? Ну звук і звук. З чого взагалі про це навіть думати?
ЯяяКакаджамбо
• вчера в 23:32
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну это звук пука, смачного такого. И после секса через время может такое быть. Это не эстетично
Царевна_несушка• вчера в 23:36
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Секс взагалі абсолютно не естетичне заняття, люди пітніють, сервоніють, виділення зі статевих органів, звуки і рухи дивні. Тому циклитися на якихось звуках немає сенсу. Прийміть що під час сексу ви вся мало естетична з точки зору зовнішньої естетики.
ВсеПроВсехЗнаю• 2 часа назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Пробуйте анал