Пацан к успеху шел• 08 ноября 2022
Как вы относитесь к тому, что в Украине заблокированы ВСЕ русские сайты?
Как известно, с начала военного положения в Украине заблокированы абсолютно все сайты, где в названии сайта есть ру. Разумеется, те сайты, на которые есть политика россии, действительно необходимо было заблокировать. Но почему под раздачу попали обычные сайты, типа рецепты блюд, информация про болезни, отзовик и тому подобные совершенно безобидные и не связанные с политикой сайты? Теперь, если пользуешься интернетом без впн, то 75% результатов поиска просто недоступны, несмотря не то, что ты ввел в запрос что-то типа "симптомы молочницы" или "как сварить борщ"! Это очень напрягает(
Результат:
вже голосів:
600 (55.81%)
Отношусь положительно
350 (32.56%)
Отношусь отрицательно
125 (11.63%)
Ответы
Ответ дляMassaraksh
Цінність навіть не в рерайтових статейках, які постять собі приватні клініки на сайтах. Цінність в тредах комьюніті, в конференціях, форумах. Сотні корисних ресурсів теперь недоступні. Конфи IXBT, Forumhouse, Livejournal, те ж Пікабу, ВК, платформи з відгуками. Без цього всього інтернет кастрований. Ютуб з коментарями не перекриває потреби у вищепереліченому. Про україномовні ресурси я промовчу. Жодної серйозної платформи для спілкування в нас немає. І не буде найближчим часом, бо вони створюються та наповнюються контентом роками, за тиждень не пофіксиш
Сотні корисних ресурсів є на англійській мові.
Mikulishna• 09 ноября 2022
Ответ дляksu_77
А в чому проблема подивитись рецепт борщу на українському сайті? Ну або на англійському , якщо український не підходить.
борщ, звісно, не проблема, але взагалі проблема у нестачі украінського контенту. англійською не всі володіють
Ответ дляMikulishna
Так і російською не всі володіють. Молодь зараз англійську набагато краще знає ніж російську. А чим менше російської буде - тим краще для всіх. Контент підтягнеться якщо попит буде.
MashaizDusha• 09 ноября 2022
Ответ дляMikulishna
А розробники й бізнесмени не роблять українською бо нестача користувачів, які шукають українською, нерентабельно.
Я гадаю, зараз найкращий момент розірвати це замкнене коло, і потрібні зусилля з обох боків. Користувачам ретельніше шукати, а також наповнювати знайдене контентом за можливості, а розробникам створювати без очікування значної вигоди в середньостроковій перспективі.
english book• 09 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
ІXBT,Пикабу,спокійно працюють без всіляких впн.З Волі так точно.Інша справа,що там іноді про українців таке пишуть,що я не знаю,чому їх Воля ще не заблокувала.
На 4PDA навпаки - жорстка модерація,але він у блоці на Волі.
Massaraksh• 09 ноября 2022
Ответ дляksu_77
Не погоджуся. Інфи може й багато, але її придатність до наших реалій сумнівна. Наприклад мене мало цікавить технологія будівництва цокольних приміщень в якій-небудь Канаді. Інший клімат, інші матеріали, інші потреби. Тож навіть якщо я знайду форум канадських майстрів-будівельників (а таких форумів в них немає) - то мені не потрібні їх висновки та рекомендації.
Massaraksh• 09 ноября 2022
Ответ дляenglish book
На Києвстарі нічого з цього не працює
Ответ дляhell
Что с ними обсуждать? Кто- то был в гостях у русЬких. Это ж полный мрак. Засранки страшные, еда ужасная. Есть отличный украинский сайт Picante , наш украинский. Все очень красиво и все поучается. Ну, щей и похлебки там , понятно нет. Чему у этой нечисти можно учиться, украинским девчонкам?
І на Ютюб повно рецептів від українок, і українською.
Все понимают, что нам нужен украинский контент. Но создавать его придется много лет.
Следующий вопрос: как нам сейчас донести к россиянам правду о войне, когда у нас и них заблокированы все сайты? Как они узнаю правду и реалии нашей жизни? У меня есть рабочая схема с помощью VPN: регистрируетесь на российских сайтах, форумах, отзовиках, и пишете о реалиях войны с российского айпи. ( в этой статье есть названия подходящих VPN сервисов). Если публиковать фото и видео с их айпиадреса, может доверия будет больше к такой информации.