АБВГДэшница• 08 ноября 2022
Як Вам на подарунок чоловіку на річницю?
Жирафовое варьенье• 08 ноября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Ну щось же потрібно подарувати. Все, що хоче, він сам купує, а одяг йому я, він давно хотів певну сорочку, років 2 не могла знайти, а тут бінго, а піжама - в сучасних реаліях теж в тему.
Автор, гарний подарунок, не слухайте місцевих міліонерш
Мечты сбываются• 08 ноября 2022
Боже, читаю эти комменты..Все пыжаться, тужаться, пытаются какие-то понты показать. Средневековье или как? Понты превыше всего? Грустно осознавать,что люди кроме денег ничего не видят в этой жизни.
Автору: заботливая, продуманная, хороший знак внимания. Вопрос не в цене, а в желании сделать приятно.
СпайдерВумен• 08 ноября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Так, люблю потрібні, зручні подарунки, знаки уваги. А що у Вас за подарунок вважається?
что-то не повседневное, вещи и так покупаются
АБВГДэшница
• 08 ноября 2022
Ответ дляЖирафовое варьенье
Це прояв заботи, щоб чоловік не змерз))). Гарний подарунок. Я розумію, що тут усі жінки айтішніків, але це вже занадто.
Дякую, Ви зрозуміли. Чоловіку сподобався костюм, він реально класний.
АБВГДэшница
• 08 ноября 2022
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую.
АБВГДэшница
• 08 ноября 2022
Ответ дляМечты сбываются
АБВГДэшница
• 08 ноября 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Статую? У мого чоловіка не купуються речі і так.
АБВГДэшница
• 08 ноября 2022
Ответ дляПросто Мария
Некрасиво. Я бы такое мужчине не дарила.
А кому, жінці? Сів суперськи, м´якенький, тепленький.
Просто Мария• 08 ноября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Ну это самое главное, если и муж доволен. Мне не нравится расцветки. Если и вам и мужу нравится, то всё хорошо.
АБВГДэшница
• 08 ноября 2022
Ответ дляПросто Мария
Так, дякую, кофтина однотонна темно-синя, йому до очей дуже гарно. А картаті брюки - мені затишно виглядають такі піжами.
СпайдерВумен• 08 ноября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Что-то интересное необычное желанное, какую блин статую
АБВГДэшница
• 09 ноября 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Ну щось цікаве можете згадати? Просто щось бажане людина купує, як хоче і так.