Гомосноб• Изменено 10 ноября 2022
Хто мав справи з Київським адмінсудом?
У квітні 2021 року, тобто 1,5 року тому, чоловік подав позов на держустанову, що позбавила його сертифіката. Подібні справи там люди вигравали, до того ж на користь позивачів адмінсуд ухвалює рішення у 82% випадків.
Так от за спрощеною процедурою суд мав ухвалити рішення за 60 днів. Тобто протягом 10 місяців до війни рішення винесене не було. Зараз справа так і валяється. Що було зроблено:
1) написано 3 клопотання з нагадуванням. Без результату, навіть не давали письмову відповідь;
2) написано заяву на авторозподіл справ - відмовлено;
3) написано заяву на відведення судді - відмовлено і передано на розгляд іншому судді;
4) інший суддя у відведенні нашого судді відмовив.
Далі тільки писати скарги на суддю у Вищу раду правосуддя, але це довго і теж навряд чи дасть результат, плюс може вплинути на рішення судді.
Що робити в такій ситуації? Чоловік через це не може продовжувати професійну діяльність.
Последний вагон• 10 ноября 2022
Співчуваю. Не повезло з суддею. Не знаю, що порадити. Свині вони (( Нема в нас правосуддя.
Гомосноб
• 10 ноября 2022
Ответ дляПоследний вагон
Черпак_для_фантазий• 10 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
У меня год заняло ’спрощене провадження’ в этом суде. А что помощник судьи говорит?
Гомосноб
• 10 ноября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
У всіх рік, адвокат казав. А в нас уже 1,5 року нуль... З помічником судді ми не розмовляли. Очно йти в суд? На листи не відповідають, на телефонні дзвінки теж.
Черпак_для_фантазий• 10 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Рядом с канцелярией есть еще одно здание. Там, на первом этаже, на стене висят два телефона и бумажка с внутренними номерами судей. Только так с ними реально поговорить. Это на Болбочана.
Гомосноб
• 10 ноября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
На сайті адмінсуду теж є внутрішні номери, дзвонили за ним - не брали трубку. А ви саме дзвонили? І що вам відповідали, в якій черзі ваша справа?
Черпак_для_фантазий• 10 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Мои вопросы были не про очередь.) Там совсем другие номера, только с тех двух телефонов их можно набрать.
Гомосноб
• 10 ноября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А що порадите питати в помічника? Чому 1,5 року немає рішення?
Черпак_для_фантазий• 10 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Ну да, вас же это интересует. Только вам озвучат 1001 причину почему так.
Гомосноб
• 10 ноября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ну от... І чи є сенс тоді