Кисельная барышня• 09 ноября 2022

Скільки коштів витрачаєте на тиждень?

Питання мабуть більше до тих, хто проживає в Києві, скільки витрачаєте коштів на тиждень? І де працюєте (хто не хоче може не відповідати) я зараз в декреті з маленькою дитиною, на місяць витрачаю біля 10 тис, сьогодні образилась на чоловіка, сказав, що я багато витрачаю
миссДавеча• 09 ноября 2022
10 000 це на себе тільки? Чи на дитину, на дім, на їжу?

Маруська Му• 09 ноября 2022
10 тысяч в неделю?
Я трачу 3/5
Бронетапок• 09 ноября 2022
Останнім часом мало або взагалі не витрачаю(
Апатія якась з цим світлом і тривогами, нічого не хо
Кнопкотык• 09 ноября 2022
Зачем обижаться? Можно фактами объяснить ему сколько на что тратиться.
Может он не со зла.
автор Кисельная барышня • 09 ноября 2022
Ответ длямиссДавеча
На всіх, на їжу, дитину, чоловіка, крім комунальних, це при тому, що на манікюр, брови я не ходжу
Единорог_помог• 09 ноября 2022
На все близько 20 тисяч в місяць (я одна, частина йде на донати військовим, частина на посилки чоловіку, він служить). Так щоб чисті на себе - комуналка, їжа, проїзд, сигарети, якісь речі + на котів - тисяч 12
Ответ дляМаруська Му
10 тысяч в неделю?
Я трачу 3/5
Ні, на місяць 10
Маруська Му• 09 ноября 2022
Ответ дляКисельная барышня
Ні, на місяць 10
Это мало,ваш муж не прав
Ватный Пупс• 09 ноября 2022
2-2,5 тыс, неделя.4 человека...

Tasya-Natusya• 09 ноября 2022
По разному, когда как.
Единорог_помог• 09 ноября 2022
Ответ дляКисельная барышня
Ні, на місяць 10
Це мало. У мене програма на телефоні, записую всі свої трати вже кілька років (прям все практично до копійки), коли якісь непорозуміння стосовно грошей, даю чоловіку, там і в графіках і в діаграмах розписано на що витратила. Я ще прям подробно дуже веду, щоб взагалі ніяких питань не було до мене, заодно і себе контролюю таким чином
Брюнетка в Мармеладе• 09 ноября 2022
Не рахую, більшість іде на таксі.
10000 це дуже мало, але якщо він заробляє 100 000 то це жлоб, якщо заробляє 15 000, то не дивно.
Пропеллер на 6 персон• 09 ноября 2022
Я посчитала за 4 дня сколько я потратила, тысяч 7🤦‍♀️
Ответ дляЕдинорог_помог
Ого, мабуть візьму з Вас приклад, буду все записувати
Ms. Искренность• 09 ноября 2022
В месяц около 30- 35 тыс трачу, ну это на семью
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Не рахую, більшість іде на таксі.
Брюнетка в Мармеладе• 09 ноября 2022
Ответ дляКисельная барышня
Ну тоді не дивні його зітхання. Але ви не багато витрачаєте при сьогоднішніх цінах це ніщо.
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую 🤗
Леди_на_драндулете• 09 ноября 2022
Є хороший спосіб
Хай витрачає він!
Платить комуналку, купує продукти.
Замовлення собі і дітям - можна картку його до телефона прив’язати або хай оплачує онлайн
У мене все купує чоловік, і ніхто не каже, що я багато трачу
Що потрібно мені чи дітям: або купую з дитячих, або замовляю, а він забирає посилки чи по місту самовивозом
В мене на картці до 1000 грн: на каву, шоколадку, шось термінове, чого нема в щоденному списку, який я йому складаю

Соня-сонятко• 09 ноября 2022
И это за 9 дней только с карты+ наличкой еще тыс 5 грн
Вездевлазиющая• 09 ноября 2022
2500. 3 чел. Ну на месчц 10т
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Є хороший спосіб
Хай витрачає він!
Платить комуналку, купує продукти.
Я пропонувала, він не хоче так
Ответ дляСоня-сонятко
Заздрю Вам по доброму🤗
Соня-сонятко• 09 ноября 2022
Ответ дляКисельная барышня
Заздрю Вам по доброму🤗
Работаю как лошадь, сейчас еще и по ночам, без декрета и т.д.
Вездевлазиющая• 09 ноября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Є хороший спосіб
Хай витрачає він!
Платить комуналку, купує продукти.
Если человек скупрй будет покупать дешевое невкусное.
Ответ дляСоня-сонятко
Вірю, пишаюсь такими людьми, які багато чого досягають в житті
Ms. Искренность• 09 ноября 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Я тоже в декрете полгода была чтоб не потерять должность (
Леди_на_драндулете• 09 ноября 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Не думаю, що ця історія про скупість
Швидше-про нерозуміння масштабів здорожчання ВСЬОГО
От як раз би зрозумів
Леди_на_драндулете• 09 ноября 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Гарно!
Нехай буде так і ще краще
Соня-сонятко• 09 ноября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Гарно!
Нехай буде так і ще краще
Дохрена ушло на обследования ребенка и врачей+ мои анализы. Еще нужно зубами мне заняться в этом месяце