Краля-Галя• 11 ноября 2022
Підкажіть з переводом коштів з-за кордону, будь ласка)
Доброго вечора)
Чи є тут серед нас заробітчани? Підкажіть будь ласка, як з-за кордону переслати кошти в Україну на карту привату? Звучить мабуть дуже "по - темному", але справді ніколи з таким не стикалась) Чи є там якісь термінали самообслуговування, чи обов´язково йти у відділення банку?
Завчасно дякую:)
Женщинас• 11 ноября 2022
У вас гроші на карті чи готівка? Якщо готівка то ріатрансфер/вестерн юніон. Гроші заходять моментально.
Краля-Галя
• 11 ноября 2022
Ответ дляЖенщинас
Так, в мене готівка. Дякую за відповідь)
Женщинас• 11 ноября 2022
Ответ дляКраля-Галя
Нема за що. Потрібно лише знати прізвище ім´я того, кому надсилаєте гроші латиницею. Номер карти не потрібно. Вам дадуть квитанцію, там буде код. Цей код кидаєте отримувачу грошей і він по ньому отримає.
Краля-Галя
• 11 ноября 2022
Ответ дляА поговорить?
з якої країни?..Я знайшла шлях переводом Сепа без комісії
Латвія