Чупа-чупс• 13 ноября 2022

34 размер обуви. У кого такой же размер ноги где вы покупаете?

Здравствуйте, я уже в отчаянии. Дюймовочки где вы покупаете себе обувь? С 33-34 размером ноги , особенно каблук. Вся красивая обувь с 36 размера🥺
Мама Чели• 13 ноября 2022
Секонд буває, олх , шафа.

МаксТимус• 13 ноября 2022
В Києві є магазин - взуття ХХС якось так називається... в них також є сторінка в інстаграм - в них взуття з 33 по 36 розмір... зараз спробую пошукати їх сторінку в інсті
Фрекен бок• 13 ноября 2022
А нп заказ нельзя отшивать? Какой у вас рост, дюймовочка?
автор Чупа-чупс • 13 ноября 2022
Xsboots?
healer09648293• 13 ноября 2022
в дитячому відділі)
автор Чупа-чупс • 13 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
в дитячому відділі)
В детском отделе каблуков нет)))
healer09648293• 13 ноября 2022
от подивіться у зари норм..так без підборів, але і не дитячі геть
автор Чупа-чупс • 13 ноября 2022
Ответ дляФрекен бок
1,48 😕
МаксТимус• 13 ноября 2022
xs_foot в інсті - знайшла)
а в них також є шоурум в Києві

Жіноче взуття (спецом для них шиють в Туреччині та Китаю) - з 33 по 36 розмір...

автор Чупа-чупс • 13 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
Да, всегда смотрю еще и на Зару. Но хочется еще и каблучков🥹
автор Чупа-чупс • 13 ноября 2022
Ответ дляМаксТимус
xs_foot в інсті - знайшла)
а в них також є шоурум в Києві

https://instagram.com/xs_foot?igshid= вот эта страничка?
МаксТимус• 13 ноября 2022
Ответ дляНакладная
Xsboots?
так, в мене у подружки маленька ніжка - щойно їй зателефонувала - правильна назва ХС бутс англійською
люблю_тортики• 13 ноября 2022
Так і живу,купую в дитячому відділі. Благо що зараз дитяче-це не завжди квіточки і блискітки. Часто є дорослі моделі по типу тімберлендів і так далі. От з каблуком величезна проблема,бо це голяк просто. Колись мені потрібні були лодочки на святкування,навіть не знаю яким чином знайшла в маленькому магазинчику у нас в місті. Вони прекрасні. Так і лежать в мене лише на вихід,бо раптом що,взути нічого
автор Чупа-чупс • 13 ноября 2022
Ответ дляМаксТимус
Еще и другую страничку получается нашла с обувью 🤣🤣🤣 есть оказывается и xs_foot 🤣
Спасибо большое вам
автор Чупа-чупс • 13 ноября 2022
Ответ длялюблю_тортики
Понимаю…
Я лодочки покупала в интернет магазине erieses как то так называется. Но там не всегда мне обувь нравится на вид, хотя качество хорошее
МаксТимус• 13 ноября 2022
Ответ дляНакладная
Спасибо большое вам
так шо насолоджуйтесь й гарним взуттям!) була в них в магазинчику - дуже великий вибір... багато на розпродажу взуття 36 розмірів - які більшоміри, а таки ’бегемоти’ до них не заходять (з розміром 36,5 то вже великі ніжки) - там реально наче ’лялькове’ взуття) хоча сучасні жіночі моделі - й на підборах багато
Носки на подтяжках• 13 ноября 2022
Я маю три пари кросівок в пайєтках на продаж на маленьку ніжку
Брала собі, на мене малі
Якщо когось цікавить, відкрийтеся)
автор Чупа-чупс • 13 ноября 2022
Ответ дляМаксТимус
Дааа, есть у меня их страничка. Тоже много чего нравится , единственный минус - цена.
Но цена/качество наверное , по этому нормально
Регионщица• 13 ноября 2022
У мамы 34. В секонде и из детских коллекций. Разумеется из детского не все подходит , а только нейтральное.