Советничаю тут• 15 ноября 2022
Дівчата, а з польского рахунку як краще переказати євро в Україну?
Маю картку в вєро в Польщі і там євро. Хочу переказати їх не конвертуючи, пускає лише 400 євро.
Може хтось знає ще варіанти?
Ms. Откровенность• 15 ноября 2022
Зняти готівку і передати!
Ну або можна шукати собі пригоди на 5ту точку))) , через сервіси
Советничаю тут
• 15 ноября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Transfergo
И открываете евро-карту в Привате
Є євро картки в інших банках у чоловіка. Чи має бути переказ лише на мою власну картку?
Советничаю тут
• 15 ноября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Зняти готівку і передати!
ТОбто передати невідомо ким це не пригода, а зробити переказ через оф установи це пригоди?
Ms. Откровенность• 15 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Не чужою людиною, а кимось зі знайомих звісно, думала шо очевидно.
А переказ через офф установи ,,, ну в кожного своя голова, чужі помилки не вчать
І вже якщо переказувати то тільки сам собі, щоб це було видно, коли фін.мон до вас достібеться і заблокує кошти
Лиса Патрикевна• 15 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Скорее всего можно, но я всегда пользовалась Приватом
Советничаю тут
• 15 ноября 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Не рівняйте усіх по собі
Якщо у вас проблеми з фін моніторингом, то до чого тут я?